بازار بازسازی ساختمان در سال های اخیر بسیار رونق گرفته و بسیاری از مردم به دلایل مختلف تصمیم به بازسازی منزل خود میگیرند مانند قدیمی بودن بنا , تخریب قسمتی از بنا و دلیلی که در سالهای اخیر بیشتر از دو دلیل قبل باعث ترقیب افراد به بازسازی ساختمان خود میگیرند کوچک بودن خانه و یا نپسندیدن دکور خانه است .

گروه بازسازی ساختمان نقاشی لوکس

گروه نقاشی لوکس با استفاده از گروهی مجرب و متشکل از

  • نقاش نمای داخلی و خارجی و نقاش چوب
  • نقاش ساختمان
  • پتینه کار
  • کابینت کار
  • لوله کش
  • برق کش
  • مهندس دکوراسیون
  • معمار
  • طراح سه بعدی

 

لینک های مفید:
نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان در گیلاوند

مراحل بازسازی ساختمان

ابتدا ساختمان یا منزل مورد نظر توسط کارشناس گروه نقاشی لوکس مشاهده میشود سپس نظرات مشتری شنیده میشود و بعد از آن کارشناس ما شروع به ارائه پیشنهادات خود میدهد بعد از تایید اولیه طرح سه بعدی آن توسط طراح زده میشود و پس از تایید نهایی مراحل بازسازی به ترتیب از تخریب و بنایی شروع و در آخر با رنگ آمیزی و چیدن دکور زدن کابینت ها به اتمام میرسد.

انواع بازسازی ساختمان

بازسازی نمای ساختمان

بسیاری از ساختمان های قدیمی در قسمت نما دچار ریزش و یا ترک و شکستگی سنگ نما شده اند یا در بعضی موارد ساختمان دارای نمای آجری است که متخصصین ما بعد از بازدید با ارائه بهترین پیشنهاد ها برای زیبایی نما از جمله استفاده از رنگ نما یا کینتکس یا سنگ کردن نما و در صورت نیاز به تغییر معماری نمای ساختمان انجام معماری و تغییر پنجره ها طرحی زیبا را برای شما خلق میکنیم .

بازسازی نمای داخلی ساختمان

بازسازی نمای داخلی بسیار پیچیده و گسترده است زیرا از معماری ساختمان تا جابجایی در مکان های اتاق ها یا کاشی کاری و تغییر پنجره ها و…. تا کابینت ها و رنگ و کاغذ دیواری و استفاده از پارکت و قرنیز کار را بسیار پیچیده و گسترده میکند .

که بدلیل قسمت های متعدد در نمای داخلی ما سعی کردیم تا در تمام مراحل بهترین و مجرب ترین مجری ها را جمع آوری کنیم تا بتوانیم رضایت مشتریان را جلب کنیم و برای خود اعتبار کسب کنیم .

 

آشنایی با حرفه بازسازی

از جمله کارهای ساختمانی بازسازی است بازسازی ساختمان ها و بناهای تاریخی ، تعمیر و نگه داری از ساختمان جلوی خیلی از خرجهای اضافی و خرابی های جبران ناپذیر و خسارات احتمالی جانی را می گیرد پس از جمله کارهای بسیار مهم محسوب می شود که اگر با کمک استادکار خبره و مصالح استاندارد و مقاوم انجام نشود هیچ سودی نداشته و فقط هزینه ی اضافی و زحمت برایتان به همراه خواهد داشت پس اگر منزل شما نیاز به بازسازی و تعمیرات دارد آن را کاری سهل و آسان و سبک نشمارید .

شرکت خدماتی ساختمانی لوکس ایران با کمک چندین استادکار خبره در زمینه های مختلف آمادگی دارد تا کلیه ی کارهای خدماتی ساختمانی شما را با ضمانت کیفیت کارهای اجرایی با قرار داد رسمی و زمانبندی مشخص و با بهره گیری از مواد و ابزار استاندارد و مقاوم .

 

لینک های مفید:
نقاشی نمای ساختمان

 

قیمت بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان خود در طیف وسیعی از کارها می باشد که هر یک ممکن است بسته به سختی ، ابزار ، نوع مواد مورد نیاز و زمانبندی کار و بسیاری از مسائل دیگر از قیمت های متفاوتی برخوردار باشند .

برای قیمت دهی بدلیل نامعلوم بودن خاصته مشتری و میزان کار و نوع خدمات درخواستی نمیتوان به راحتی قیمت واحدی را تعیین کرد و بهترین راه برای ارائه قیمت بازدید حضوری کارشناس است که این بازدید به صورت رایگان انجام میشود .

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.