نقاشی ساختمان نیز مانند تمام هنر و علوم در حال پیشرفت و تحول است و هر ساله رنگ های خاص تولید و بر کیفیت رنگ های گذشته افزوده می شود . زمانی رنگ آمیزی ساختمان خلاصه می شد در رنگی ساده که با قلمو بر روی دیوار کشیده می شد اما با گذشت زمان و آمدن رقبایی مانند کاغذ دیواری و دیگر دیوار پوش ها تولید کنندگان و استادکاران نقاشی تلاش کردند تا بار دیگر خودی نشان دهند.

پس تحولی نوع در تولید انواع رنگ های ساختمانی و طرح های کار شده با این رنگ ها ایجاد شد ما امروزه جدید ترین مدل نقاشی ساختمان را مشاهده می کنیم که با زیبایی بی نظیر قابل رقابت با هر نوع دیوار پوششی بوده و در طرح های کاغذ دیواری و طرح های سه بعدی دکوراسیونی بسیار زیباتر از کاغذ دیواری برایتان می سازد .

انواع جدید ترین مدل نقاشی ساختمان مانند: نقاشی ساختمان مدرن ، نقاشی ساختمان با شابلون ، نقاشی ساختمان با غلطک های طرح دار ، نقاشی سه بعدی ، نقاشی ساختمان آنتیک ، نقاشی ساختمان با لوازم خاص برای طرح های خاص و … از انواع نقاشی ساختمان با مدل های جدید در گروه ساختمانی نقاشی لوکس به شمار می آید که در آینده ی نزدیک عکس های خاص این شرکت را برایتان به نمایش خواهیم گذاشت .

نقاشی ساختمان در یاسوج

قیمت جدید ترین مدل نقاشی ساختمان

مسلم است که قیمت نقاشی ساختمان با مدل های جدید و مدرن به علت کار و زمان بیشترو همچنین لوزم مخصوصی که نیاز دارد گرانتر از دیگر رنگ آمیزی های متداول است اما این شرکت با شعار احترام به مشتریان و حفظ مشتریانش باز هم تلاش کرده قیمتی پایین تر از دیگر شرکت ها ارائه دهد و قیمت نهایی قیمتی توافقی باشد .

فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا پس از بازدید رایگان از ساختمان قیمت نهایی تا در نظر گرفتن شرایط دو طرف تعیین گردد .

نقاشی ساختمان در کرج شهر قدس

کارهای اجرای نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با انواع : رنگ های روغنی – رنگ های اکریلیک – رنگ های پلاستیک – بلکا – کنیتکس – مولتی کالر – سیلرو کیلر – رنگ جوتن – انواع رنگ های نما – رنگ های ضد آب استخری و…

رنگ آمیزی ساختمان با انواع غلطک های ساده و طرح دار – شابلون های آماده و دست ساز – طرح های سه بعدی – پمپ و پیسوله و …

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان و بازسازی ساختمان

نقاشی ساختمان در چالوس

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم .