نقاشی ساختمان در منطقه اراج تهران و تمامی نقاط تهران و حومه با درجه کیفیت درخواستی شما و با انواع طرح ها و سبک های مدرن و سنتی مناسب برای نقاشی ساختمان در اراج .

نقاشی ساختمان در کرج فاز یک اندیشه

قیمت نقاشی ساختمان در اراج تهران

نقاشی ساختمان با شرایط کار تعیین می شود و نمی تواند در دو کار یک قیمت داد برای مثال در ساختمانی که سطح کار گچی یا بتونی یا رنگ شده است قیمت ها متفاوت است و همچنین میزان زیر کاری مورد نیاز برای عیب گیری سطح بر قیمت کار نقاشی ساختمان تأثیر گذار است .

نوع رنگ انتخابی و قیمت آن و همچنین سبک کار انتخابی و میزان زمان و لوازم مورد نیاز بر قیمت مؤثر است اما از همه ی اینها مهم تر قیمت توافقی است که استادکار ما با ارزیابی کار به شما اعلام می کند پس برای گرفتن قیمت نهایی اجازه دهید تا استادکار با بازدید رایگان از ساختان شما قیمت را به شما اعلام کرده و در صورت تمایل کار نقاشی ساختمان خود را به این شرکت بسپارید .

رنگ آمیزی با انواع رنگ ها

رنگ آمیزی با رنگ های روغنی : رنگ های روغنی از انواع رنگ های با کیفیت هستند که با قیمت مناسب و قابلیت شستشوی بالا در نقاشی ساختمان بسیار مورد استفاده قرار می گیرند .

از معایب رنگ های روغنی به طور عمده می توان به بوی نامطبوع این رنگ ها اشاره کرد که حتی پس از خشک شدن این رنگ تا مدتی ادامه می یابد و از معایب دیگر این رنگ سرعت اجرایی کند در این محصول است که علت ،دیر خشک شدن رنگ روغنی است .

رنگ آمیزی با رنگ های اکریلیک : رنگ های اکریلیک از انواع رنگ های با کیفیت اما گرانقیمت بوده و قابلیت شستشو دارند .

از معایب رنگ های اکریلیک قیمت بسیار بالا در انواع با کیفیت این رنگ ها است و رنگ های اکریلیک معمولی قیمت پایین تری دارند اما کیفیت آنها بسیار پایین است و قابلیت شستشوی بسیار پایینی دارند .

رنگ آمیزی با رنگ های پلاستیک : رنگ های پلاستیک قابل شستشو نبوده و به همین منظور برای نقاط دور از دسترس مانند سقف ها و اتاق های کم رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرند که به علت ارزان بودن و تنوع رنگ های این محصول ، در نقاشی ساختمان مورد توجه هستند .

رنگ های پلاستیک قابلیت شستشو ندارند و اگر در نقاط پر رفت و آمد مورد استفاده قرار بگیرند خیلی زود کثیف شده و زیبایی خود را از دست می دهند اما برای نقاطی مانند سقف بسیار مناسب بوده و سرعت اجرایی بالایی دارند .

نقاشی ساختمان در گیلاوند

کارهای اجرایی در این شرکت :

نقاشی ساختمان مدرن و سنتی : با انواع رنگ های روغنی – پلاستیک – اکریلیک – رنگ نما – استخر – مولتی کالر – سیلر و کیلر – کنیتکس – بلکا – پتینه – نقاشی ساختمان با طرح های پتینه – شابلون – کاغذ دیواری – سه بعدی – غلطک ساده و طرح دار و …

کارهای خدماتی ساختمان : جوشکاری – گچ کاری – نصب کاغذ دیواری – کاشی کاری و انواع تعمیرات ،نوسازی و بازسازی ساختمان

نقاشی ساختمان در کرج فاز یک اندیشه

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری

فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور با فروش ویژه انواع کاغذ دیواری ایرانی و خارجی