نقاشی ساختمان با تخفیفات ویژه 

نقاشی ساختمان با تخفیفات ویژه کاریست در جهت حمایت از مشتریانی که قصد نقاشی ساختمان خود را دارند اما قادر به پرداخت هزینه ی کلان نیستند . شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با سالیان دراز از سابقه ی کاری خود در زمینه ی نقاشی ساختمان در طرحی تصمیم گرفته راهی قابل اجرا به مشتریانش پیشنهاد کند .

اگر شما قادر به پرداخت هزینه نقاشی ساختمان به طور کامل نیستید می توانید هزینه ی نقاشی ساختمان خود را در چند قسط که برایتان قابل پرداخت باشد هزینه را پرداخت کنید و در یک بازه ی زمانی یک تا شش ماه بدهی خود را به شرکت تصویه نمایید .

ممکن است شما اصلاٌ قادر به پرداخت هزینه ی زیاد برای نقاشی ساختمانتان نباشید و فقط بخواهید با یک رنگ آمیزی ساده کمی محیط را تمیز کنید در این صورت هم جای نگرانی و شما می توانید با تماس با کارشناسان این شرکت هزینه ی قابل پرداخت خود را به همراه جزئیاتی از ساختمان گفته و پیشنهاد کارشناس را بشنوید و در صورت تمایل نقاشی ساختمانتان را به استادکاران ما بسپارید .

شاید این سؤال برای مشتریان پیش بیاید که این کار چطور ممکن است باید عرض کنیم که قیمت نقاشی ساختمان بسته به مراحل اجرایی یعنی میران زیرکاری مورد نیاز و اینکه دیوار به چند دست رنگ نیاز خواهد داشت و همچنین برند رنگ و مواد مصرفی و ابزار مورد نیاز بستگی دارد پس اگر شما هر یک از این موارد را حذف کنید هزینه کاهش می یابد و اگر از برند های ارزان قیمت از رنگ ها انتخاب کنید باز بر کاهش هزینه کمک می کند اما چون شما اطلاعات کامل در مورد رنگ ها ندارید بهتر است انتخاب را به استادکار بسپارید تا از انواع رنگ های ارزان قیمت ولی با کیفیت در رنگ آمیزی ساختمانتان استفاده شود .

پرداخت هزینه ی نقاشی ساختمان به صورت قسطی نیز راهی بسیار کارآمد است تا شما در کنار نقاشی ساختمان بسیار با کیفیت و با آزادی در انتخاب سبک و نوع رنگ ها هزینه ی نهایی را در چند قسط به شرکت پرداخت نمایید . البته قابل ذکر است مشتریان ثابت این شرکت در سالهای گذشته نیز از این طرح بهره مند بوده اند .

 

منبع : شرکت ساختمانی نقاشی لوکس