پمپ و پیستوله در نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با پمپ ،در نقاشی ساختمان هر قدر رنگ یکنواخت زده شود و موجی از اثر قلمو و غلطک روی دیوار نماند کار زیباتر و شیک تر خواهد بود به همین دلیل پمپ ها و بیستوله ها به ابزار کار نقاشان اضافه شد تا کاری بی نقص اجرا شود در رنگ آمیزی با پمپ به غیر از شفافیت و یکدستی رنگ سرعت کار نیز اهمیت دارد .

رنگ آمیزی با پمپ سرعت کار را تا ده برابر بالا می رود و شما می توانید اتاقی بزرگ را البته بدون احتصاب زمان مورد نیاز برای زیر کاری در عرض چند ساعت رنگ آمیزی کرده و از کیفیت کار لذت ببرید .

استفاده از پمپ بیشتر در دیوار های نما و پارکینگ استفاده می شودتا سرعت کار بالا برود .

نقاشی ساختمان با پمپ معایبی هم دارد و آن ریزش رنگ به نقاط دیگر است چون رنگ با سرعت زیادی در هوا پاشیده می شود احتمال ریزش رنگ زیاد است ، استادکاران برای جلوگیری از این مطلب از مشماهای بزرگ و چسبهای مخصوص برای پوشاندن دیوار های مجاور و کف استفاده می کنند .

نقاشی ساختمان با پمپ کاری حساس و ظریف است و خطر انفجار پمپ وجود دارد پس به کسانی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارد پیشنهاد می کنیم از این وسیله استفاده نکند .

نقاشی ساختمان با پمپ

نقاشی ساختمان در کرج شهر قدس

 

رنگ آمیزی ساختمان با غلط نیز کاری با سرعت بالا و کیفیت عالی خواهد بود و از بالاترین سطح استفاده در نقاشی ساختمان نسبت به قلمو و پمپ دارد و کارهای اجرایی با این وسیله سطحی جذاب را ایجاد می کند اما کار با قلمو ، وسیله ای که سالیان طولانی در نقاشی ساختمان استفاده می شده و سطحی صاف و یکدست را در دیوار ایجاد می کرده اما امروزه چندان کارایی ندارد چون کار با قلمو زمانبر بوده و سرعت کار را چند برابر افزایش می دهد و هزینه ی نقاشی ساختمان نیز به همین دلیل بیشتر خواهد شد به دلایل گفته شده نقاشی ساختمان با قلمو در پایین ترین سطح قرار داشته اما باز هم قلمو از کار نقاشی ساختمان حذف نشده چون غلطک ها انعطاف پذیر نبوده و نمی توان گوشه ها ی دیوار را با این وسیله رنگ آمیزی کرد .

انواع رنگها و سبک های نقاشی ساختمان

رنگ روغنی – رنگ پلاستیک – رنگ اکریلیک – جوتن – کنیتکس – بلکا – مولتی کالر – پتینه – سیلر و کیلر و….

نقاشی ساختمان با پمپ

نقاشی ساختمان در کرج شهر قدس

 

ابزار در نقاشی ساختمان

انواع قلمو ها در سایز های مختلف – انواع غلطک ها در سایز های متفاوت – کارتک و تیغ مخصوص – انواع شابلون ها – سطح مناسب – پمپ و پیستوله – نردبان یا چهار پایه و …

 

مواد مورد استفاده در نقاشی ساختمان

بنزین – تینر – پودر مل – نفت – انواع روغن های زیر کار – انواع بتونه ها و …

نقاشی ساختمان با پمپ

نقاشی ساختمان در شیراز

 

شرکت ساختمانی نقاشی لوکس انواع نقاشی ساختمان را با انواع ابزار های موجود با کیفیت عالی و تضمین شده با قیمت های منصفانه اجرا می کند در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم.