اجرای انواع رنگ های ساختمانی

نقاشی ساختمان در حکیمیه / گروه ساختمانی نقاشی لوکس سالیان طولانی است که در تهران و بسیاری از شهرهای ایران و حتی برخی از کشور های همسایه کارهای اجرایی درجه یک و تضمین شده انجام داده است شرکت ساختمانی ما با بهره گیری از استادکارانی با سابقه ی چندین ساله و دارا بودن کارت مهارتی از سازمان فنی و حرفه ای کشور با تجربه و دوره دیده در این شرکت مشغول به کار هستند .

منطقه ی حکیمیه یکی از مناطق پر جمعیت و دارای کار اجرایی فراوان است یکی از شعب این شرکت در این منطقه بوده و حکیمیه را جزء مناطق با تخفیف ویژه قرار داده است ساکنان در حکیمیه می توانند کارهای اجرایی خود را با تخفیف قابل توجهی به ما بسپارند و در پایان کار، کاری درجه یک و تضمین شده تحویل بگیرند .

برای انجام نقاشی ساختمان  قبل از شروع کار باید اطلاعات کافی در رابطه با انواع رنگ ها معمولی و بافت دار را کسب کرده و سپس بسته به دکوراسیون و سلایق جنس رنگ مورد نظر و رنگ آن را انتخاب فرمایید .

نقاشی ساختمان در حکیمیه

نقاشی ساختمان در گیلاوند

قیمت نقاشی ساختمان در حکیمیه

رنگ ها بسته به کیفیت قیمت های متفاوتی دارند رنگ های ضد آب و قابل شستشو از رنگ های گرانقیمت بوده و مدت زمان بیشتری برای اجرا نیاز دارند اما رنگ های غیر قابل شستشو به علت سرعت بالا در اجرا نیاز به زمان کمتری دارند این موارد نیز در تعیین قیمت مهم هستند.

  • قیمت نقاشی ساختمان در حکیمیه به علت نزدیکی راه از تخفیف ویژه ی این شرکت برخوردار است
  • نوع رنگ درخواستی بر قیمت نهایی موثر است
  • کیفیت رنک درخواستی از درجه یک تا سه
  • برند و قیمت رنگ انتخابی
  • لوازم مورد نیاز برای نوع نقاشی ساختمان انتخابی شما
  • زمان مورد نیاز برای اجرای کار
  • تعداد کارگران برای اجرای کار نقاشی ساختمان
  • سختی کار اجرایی
  • در تعیین قیمت کار نقاشی ساختمان یک قیمت مصوب وجود دارد که شرکت ها بسته به شرایط این قیمت ها را می توانند پایین تر در نظر بگیرند البته هستند شرکت هایی که کار خود را بسیار بالاتر قیمت گذاری می کنند .

نقاشی ساختمان در حکیمیه

نقاشی ساختمان در گیلان

کارهای اجرایی گروه ساختمانی نقاشی لوکس

انواع رنگ های روغنی – رنگ های پلاستیک – رنگ های اکریلیک – بلکا – کنیتکس – رنگ نما – مولتی کالر – سیلر و کیلر – رنگ آمیزی با غلطک طرح دار و شابلون ها – رنگ آمیزی با پمپ و پیستوله -پتینه – رنگ آمیزی طرح کاغذ دیواری و …

انواع کارهای تعمیراتی و بازسازی و خدماتی

نقاشی ساختمان در حکیمیه

نقاشی ساختمان در ذوب آهن کرج

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم