گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی نقاشی ساختمان و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی در اکثر شهر ها دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .

نقاشی ساختمان با رنگ های روغنی – اکریلیک و پلاستیک درصد بالایی دارد چون رنگ های روغنی و اکریلیک جزء رنگ های ضد آب و رنگ های پلاستیک غیر قابل شستشو بوده ولی برای رنگ آمیزی سقف و اتاق های کم رفت و آمد مناسب بوده و هزینه ی نقاشی ساختمان را کاهش می دهند.

اما برخی از رنگ های بافت دار با بافت های ریز و درشت دکوراتیو های جذابی داشته و مورد توجه مشتریان قرار  گرفته اند از جمله  ی این رنگ ها می توان به کنیتکس اشاره کرد که سالهاست مورد استفاده قرار گرفته و بسیار پرطرفدار هستند این رنگ از مواد مقاوم تولید شده و مقاومت خوبی در برابر رطوبت و کشش و سایش داشته به راجتی عیوب دیوار را پوشانده و نیاز به زیر کاری خاصی ندارد چون به طور کامل ترک ها را می پوشانند .

 

لینک های مفید:
قیمت رنگ جوتن

 

 قیمت نقاشی ساختمان در ایلام

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این گروه با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

نقاشی ساختمان با انواع رنگ های روغنی از بالا ترین میزان اجرا برخوردارند چون کیفیت بسیار بالا داشته و با گذشت سالها فقط رنگ دیوار یک درجه تیره می شود اما همچنان می تواند آن را شستشو داده و زیبایی آن را حفظ کرد و در صورت رنگ آمیزی مجدد بدون نیاز به زیر کاری خاصی می توان دیوار را محدداٌ رنگ آمیزی کرد در صورتی که هیچ یک از دیوار پوش های دیگر این خاصیت را ندارند و باید دیوار در صورت تعویض دیوار پوش کاملاٌ تعمیر شود .

رنگ اکریلیک یکی دیگر از رنگ های پرطرفدار در نقاشی ساختمان است که مورد توجه بوده و به علت بدون بو و ضد آب بودن این رنگ که حلال آن آب است مورد توجه قرار گرفته است . رنگ های اکریلیک سرعت اجرای بالایی دارند و به سرعت خشک می شوند .

رنگ دیگر در نقاشی ساختمان رنگ پلاستیک است که به علت ارزان قیمت بودن مورد توجه هستند ولی از کیفیت پایینی برخوردارند .

رنگ بافت دار مانند بلکا – مولتی کالر – کنیتکس رنگ هایی مقاوم هستند اما اگر بخواهید آنها را از دیوار جدا کنید نیاز به تخصص و زمان طولانی است و دیوار پس از جدا شدن آنها بسیار آسیب می بیند و نیاز به زیر کاری اساسی وجود دارد به همین دلیل رنگ های روغنی با کیفیت صددر صد و سپس رنگ های اکریلیک از پر طرفدار ترین رنگ ها استند که امروزه مورد توجه قرار گرفته اند .

 

لینک های مفید:
قیمت اجرای رنگ پلی یورتان

 
نقاشی ساختمان در ایلام

انواع رنگ های ساختمانی

رنگ روغنی : قابل شستشو – سرعت خشک شدن بسیار کند – حلال بنزین – با بوی نامطبوع

  • رنگ روغنی براق : قابل شستشو ی بالا – عیوب دیوار را به علت انعکاس نور کاملاً نمایان می کند
  • رنگ روغنی مات : قابلیت شستشوی کمتر – مناسب برای رنگ آمیزی تمام نقاط داخلی ساختمان – بدون انعکاس نور
  • رنگ روغنی نیمه مات : قابلیت شستشوی متوسط – کیفیت مابین رنگ روغنی براق و مات – قابل استفاده در تمام نقاط داخلی ساختمان

رنگ پلاستیک : غیر قابل شستشو – سرعت خشک شدن سریع – حلال آب – بدون بو

  • نیم پلاستیک : کیفیت پایین
  • تمام پلاستیک : کیفیت متوسط در حدی که می توان روی دیوار را در صورت کثیف شدن دستمال نمناک کشید

رنگ اکریلیک : قابل شستشو – انواع با کیفیت بسیار گرانقیمت – سرعت خشک شدن سریع – بدون بو – تأیید شده سازمان بهداشت جهانی

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این گروه با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .

نقاشی ساختمان در ایلام