برترین رنگ آمیزی سال

نقاشی ساختمان در تهران پونک ،گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی رنگ آمیزی و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی درمناطق مختلف تهران دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .

این گروه با هدف خدمت رسانی به مشتریان و کسب درآمد حلال چندین سال است که با کمک  گرفتن از استادکاران زبده و دوره دیده کار نقاشی ساختمان را در سبک های سنتی و مدرن در پیش گرفته است در نقاشی ساختمان اگر به برخی نکات توجه شود نتیجه ی نهایی کار بسیار جذاب خواهد بود ولی اگر شخصی بدون داشتن اطلاعات کافی ساختمان خود را رنگ آمیزی کند بخصوص در ساختمان هایی که سبک دکوراسیون خاصی دارند

و با رنگ های تند ممکن است نتیجه ی نهایی به حدی غیر قابل تحمل باشد که مجبور به تعویض رنگ شوید پس قبل از رنگ آمیزی حتماً اطلاعات کافی در زمینه ی رنگ ها کسب کرده و سپس اقدام به رنگ آمیزی کنید .

جنس رنگ انتخابی نیز مهم است و باید بعد از شناخت جنس رنگ ها ، رنگ مناسب را انتخاب کنید رنگ ها در دو دسته ی کلی رنگ های معمولی و بافت دارد موجود هستند و همچنین رنگ ها در دو نوع قابل شستشو و غیر قابل شستشو عرضه می شوند .

برای کسب اطلاعات کافی در موارد گفته شده می توانید به سایت های مرطبت و یا به کارشناسان دکوراسیون مراجعه فرمایید .

نقاشی ساختمان در تهران پونک

نقاشی ساختمان در شهرک راه آهن

قیمت نقاشی ساختمان درتهران و پونک

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منسفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این شرکت با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

نقاشی ساختمان در تهران پونک

نقاشی ساختمان در تهران صادقیه شمالی

کارهای اجرایی در نقاشی  ساختمان

رنگ روغنی _رنگ پلاستیک _ اکریلیک _ رنگ نما _ بلکا _ پتینه _ سیلر و کیلر _کنیتکس _ رنگ آمیزی با انواع غلطک های ساده و طرح دار _شابلون _ پیستوله _ رنگ آمیزی مدرن و سه بعدی

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این شرکت با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .

نقاشی ساختمان در تهران پونک

نقاشی ساختمان در تهران مدیریت

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم