شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی نقاشی ساختمان مدرن  و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی در اکثر شهر ها دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .نقاشی ساختمان از سالیان بسیار طولانی در ایران و جهان مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه نیز در سبک های نقاشی ساختمان مدرن و سنتی همچنان پیشتاز هستند .

نقاشی ساختمان مدرن با رنگ اکریلیک به علت برخی موارد از طرفداران بی شماری برخوردار است از جمله ی این ویژگی ها مانند : دوستدار محیط زیست بودن بارزترین مشخصه ی این رنگ بوده و حلال آن آب می باشد نبود مواد شیمیایی در این رنگ ها،گازهای سمی آن را حذف کرده و از آلودگی محیط زیست خودداری می کند .سرعت خشک شدن در این رنگ ها بالا است و بدون بو هستند اما استفاده از رنگ های اکریلیک ارزان قیمت پیشنهاد نمی شود چون قابلیت شستشوی بسیار پایینی دارند و به هیچ وجه به صرفه نیستند . رنگ های اکریلیک بسیار با کیفیت گرانقیمت بوده و طرفداران آن را کاهش می دهد .

رنگ های روغنی از جمله رنگ های بسیار باکیفیت هستند اما با تولید گاز های سمی موجب آلودگی محیط زیست می شوند به همین سبب امروزه در دنیا دیگر این رنگ ها مورد استفاده قرار نمی گیرند .اما در کشور ما استفاده از این رنگ به علت قیمت بالای رنگ های اکریلیک همچنان ادامه دارد .

رنگ های روغنی قابلیت شستشو داشته و کاملاٌ ضد آب هستند و از عمر طولانی برخوردارند از معایب رنگ های روغنی می توان به بوی نامطبوع این رنگ که به علت وجود مواد شیمیایی در این رنگ ها بوده و همچنین حلال بنزین در این رابطه کاملاٌ مؤثر است و این بو تا مدت ها حتی پس از خشک شدن ادامه می یابد در مقابل تمام عیوب گفته شده در مورد رنگ روغنی مزایای این رنگ همچنان این رنگ ها را از پر کاربرد ترین رنگ ها قرار داده است.

رنگ های بافت دار در نقاشی ساختمان مدرن مانند رنگ های کنیتکس ، بلکا و مولتی کالر جایگزین جذابی برای رنگ های معمولی بوده و طرفداران خوش سلیقه ی خود را دارند،رنگ های کنیتکس در کیفیت های متنوع قابل استفاده در داخل و خارج ساختمان بوده و مقاومت بالایی در برابر کشش و سایش دارند همچنین استفاده از این رنگ ها در فروشگاه ها و مکان های اداری و تجاری جذاب خواهد بود .

بلکا و مولتی کالر از مواد سلولوزی در نقاشی ساخنمان مدرن بوده و زیبایی و تنوع رنگی شگرفی دارند اما این مواد قابل شستشو نبوده و نمی توان آنها را حتی دستمال کشید اما این مواد به گونه ای تولید شده اند که آنتی استاتیک بوده و گردوغبار به آسانی نمی تواند آنها را آلوده کند همچنین این مواد با حلال آب دوستدار محیط زیست می باشند .

 

قیمت نقاشی ساختمان مدرن در شهرک ابریشم

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

نقاشی ساختمان در سبک های نقاشی ساختمان مدرن و نقاشی ساختمان سنتی در حال اجرا است در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان تفاوتی ندارد اما در برخی موارد در نقاشی ساختمان مدرن به علت کار بیشتر و استفاده از ابزار خاص قیمت ها بیش از نقاشی ساختمان سنتی است .

کارهای اجرایی توسط این گروه با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

نقاشی ساختمان مدرن در شهرک ابریشم

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

نقاشی ساختمان مدرن با :

رنگ روغنی _رنگ پلاستیک _ اکریلیک _ رنگ نما _ بلکا _ پتینه _ سیلر و کیلر _کنیتکس _ رنگ آمیزی با انواع غلطک های ساده و طرح دار _شابلون _ پیستوله _ رنگ آمیزی مدرن و سه بعدی

کارهای ساختمانی مانند : گچ کاری – جوشکاری – کاشی کاری – نصب کاغذ دیواری – نصب پارکت لمینت

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این گروه با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .

نقاشی ساختمان مدرن در شهرک ابریشم

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخای شما احترام می گذاریم