نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در شهر شیراز با استادکاران جوان ، خبره و دوره دیده ی شرکت نقاشی لوکس با کیفیت درجه یک و مواد با کیفیت عالی از تولیدات معتبر و استاندارد ایرانی و خارجی طبق خواست و انتخاب شما .

شرکت ساختمانی نقاشی لوکس شما را با هر سلیقه ای در شهر زیبای شیراز راضی نگه داشته و رنگ آمیزی شما را با برترین کیفیت در برابر آب و هوای این شهر انجام می هد.

مشخصات رنگ های روغنی

رنگ های روغنی از رنگ های بسیار با کیفیت در نقاشی ساختمان بوده و در ادامه خصوصیات کلی این رنگ را با شما بررسی می کنیم :

  • رنگ های روغنی در سه دسته ی رنگ های براق – مات و نیمه مات
  • رنگ های روغنی براق رنگی براق بوده و مانند آینه تمامی عیوب دیوار را نمایان می کند اما از نظر کیفیت برتر از دو گروه دیگر است
  • این رنگ ها ضد آب و قابل شستشو هستند
  • بوی نامطبوع این رنگ ها تا مدتها حتی پس از خشک شدن باقی می مانند و در محیط های کوچک و بسته آزار دهنده است
  • این رنگ ها نسبت به دیگر رنگ ها از کیفیت بالاتری برخوردارند
  • سرعت اجرایی این رنگ ها پایین است چون مدت زمان بیشتری برای خشک شدن احتیاج دارند

 

قیمت نقاشی ساختمان در شیراز

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این شرکت با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

رنگ روغنی _رنگ پلاستیک _ اکریلیک _ رنگ نما _ بلکا _ پتینه _ سیلر و کیلر _کنیتکس _ رنگ آمیزی با انواع غلطک های ساده و طرح دار _شابلون _ پیستوله _ رنگ آمیزی مدرن و سه بعدی

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این شرکت با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .