نقاشی ساختمان شیک با جدید ترین مد روز امروزه در کشور صورت می پذیرد اما جالب این است که شیک ترین نقاشی ساختمان که امروزه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از رنگ های ساده و مات در کنار یک نور پردازی هارمونیک ترین دکوراسیون را می سازد اما مسلم است که همه ی سلیقه ها یکسان نیست و نیاز به طرح های نوع و جدید به شدت احساس می شود .

رنگ های شیک مورد استفاده اکثراً رنگ های ترکیبی هستند بخصوص رنگ های مولتی کالر ابریشمی که با یک ترکیب مناسب در کنار رنگ های ساده می تواند دکوراسیونی بی نظیر برایتان بسازد .

در انتخاب رنگ دیدن کاتالوگ ها از رنگ های متفاوت می تواند برای شما بسیار گیج کننده باشد و انتخابی نا درست هزینه ی شما را هدر دهد پس در انتخاب رنگ اهمیت به نکاتی ظریف می تواند برایتان بسیار مثمر ثمر باشد .

نقاشی ساختمان در سنندج

  • اهمیت به میزان نور گیری محیط
  • مساحت محیط
  • عریض یا طویل بودن محیط
  • بلندی یا کوتاهی سقف
  • مکانی که قرار است رنگ آمیزی شود چه کاربردی دارد
  • رنگ و طرح لوازم
  • روحیات و سلایق خودتان
  • روانشناسی رنگ های گرم ، سرد و خنثی ، ترکیب بندی رنگ ها 

شاید موارد بالا به نظرتان چندان اهمیتی نداشته باشد اما واقعیت این است که اگر می خواهید یک نقاشی ساختمان شیک داشته باشید باید به این نکات توجه فرمایید .

روانشناسی رنگ ها در داشتن دکوارسیون شیک و متفاوت بسیار حائز اهمیت است پس بهتر است قبل از انتخاب رنگ مورد نظر در لوازم و رنگ دیوار روانشناسی رنگ ها را مطالعه و رنگ های گرم و سرد را با هامونیک زیبا در کنار هم ترکیب بندی کنید تا از نتیجه ی نهایی شگفت زده شوید .برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با روانشناسی رنگ ها مطالب مربوط در این سایت و یا سایت های مربوط را مطالعه فرمایید و در صورت نیاز از راهنمایی های استادکاران این گروه بهره مند شوید .

گروه ساختمانی نقاشی لوکس با توجه به سلایق شما و هارمونیک محیط نقاشی ساختمان شیک با قیمت های بسیار مناسب برای شما اجرا می کند در صورت تمایل با ما تماس بگیرید .

نقاشی ساختمان در یزد

 

انواع کارهای اجرایی

نقاشی ساختمان با انواع : رنگ های روغنی – رنگ های پلاستیک – رنگ های اکریلیک – بلکا – مولتی کالر – کنیتکس – سیلر و کیلر – پتینه – انواع رنگ های جوتن – رنگ های ترک – طرح چرم – طرح چوب – طرح های سه بعدی – نقاشی ساختمان با انواع غلطک های طرح دار و شابلون ها – رنگ آمیزی نما – رنگ های ضد آب استخری – رنگ های عایق – رنگ های ماشینی و …

انواع تعمیرات کلی و جزئی ساختمان و نوسازی ساختمان

نقاشی ساختمان در کرج فاز یک اندیشه

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم