نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان طرح سنگ طرحی بسیار زیبا و کارا و مورد استفاده در بیشتر نقاط ساختمان و پارک ها و استخر ها می باشد که اگر به درستی انجام شود زیبایی شگفت انگیزی به محیط می بخشد .

این نوع از نقاشی ساختمان می تواند بر روی دیوار های راهپله ، ستون ها ، دیوار های خارجی ساختمان ، دیوار های پارک ، استخرها و … مورد استفاده قرار بگیرد .

استادکاران با تجربه و دوره دیده ی ما آماده ی اجرای زیبا ترین نقاشی ساختمان طرح سنگ برای مشتریان هستند .

نقاشی ساختمان طرح سنگ با قیمت های استثنایی و کیفیت عالی در این شرکت صورت می گیرد اگر می خواهید زیباترین نقاشی ساختمان طرح سنگ را تجربه کنید با ما تماس بگیرید .

بازدید از کار رایگان بوده و شما می توانید با آسودگی با ما تماس بگیرید و با مشورت با کارشناسان ما نقاشی ساختمانی زیبا با قیمت مناسب داشته باشید .

انجام نقاشی ساختمان در گذشته فقط یک رنگ آمیزی ساده بود اما امروزه هم تنوع رنگ ها افزایش یافته و هم طرح های بسیار جذاب به آن اضافه شده است این موضوع باعث شده تا نقاشی ساختمان در سراسر دنیا در رتبه ی اول دیوار پوش ها قرار گیرد هزینه ی پایین نقاشی ساختمان در مقابل دیگر دیوار پوش ها و تعویض کم دردسر تر آن از علل دیگر پر استفاده بودن نقاشی ساختمان است .

رنگ آمیزی ساختمان با رنگ های بافت دار و سلولوزی و طرح های جذاب می تواند دکوراسیون بسیار جذاب و بی نظیر ایجاد کند و با انتخاب تن رنگی هماهنگ با رنگ لوازم و کف پوش ها دکوراتیو شما را بی نقص خواهد کرد .

نقاشی ساختمان طرح سنگ

کارهای اجرایی در این شرکت

نقاشی ساختمان با انواع رنگ های : رنگ روعنی ، رنگ پلاستیک ، رنگ اکریلیک ، رنگ جوتن ، رنگ کنیتکس ، بلکا ، مولتی کالر ، رنگ نما ،انواع رنگ های عایق – رنگ های ضد آب استخری – سیلر و کیلر و … 

پتینه – رنگ آمیزی سه بعدی ، رنگ آمیزی مدرن ، رنگ آمیزی با غلطک ساده ، طرح دار ، شابلون های آماده و دست ساز ، انواع رنگ های ترک ، طرح های چوب و طرح چرم ، طرح های کاغذ دیواری و …

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان و نوسازی با انجام کلیه ی  خدمات ساختمانی از جمله : سیم کشی – لوله کشی – گچ کاری – کاشی کاری – نصب پارکت و لمینت – نصب کاغذ دیواری – جوش کاری – ایزوگام و … 

نقاشی ساختمان با طرح سنگ

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم

نقاشی ساختمان در ولنجک