نقاشی ساختمان 

نقاشی ساختمان طرح سنگ / نقاشی ساختمان مدرن امروزه با طرح های بسیار زیبا و دوستداشتنی با طرح های جدید و نقش نگاری هنرمندانه و طبیعی در برخی شرکت های ساختمانی انجام می شود گروه ساختمانی نقاشی لوکس نیز برای حفظ مشتریان با سلیقه و با ذوق خود با علم روز پیش رفته و تلاش دارد با جدید ترین طرح ها در خدمت شما باشد نقاشی ساختمان در چندین طرح از سنگ ها صورت می پذیرد :طرح سنگ امپرادور – طرح سنگ مرمر – طرح سنگ ورده – طرح سنگ تراورتن

طرح سنگ در نقاشی ساختمان و حتی در کاغذ دیواری بسیار مورد پسند است و در بیشتر نقاط خانه یا محل کار می تواند از طرح های مختلف آن بهره برد .

نقاشی ساختمان طرح سنگ

چگونه دیوار گچی را رنگ آمیزی کنیم ؟

این نوع از رنگ آمیزی فقط باید توست استادکاران با تجربه مربوط به این نوع نقاشی ساختمان صورت گیرد و هر استادکاری با سالیان دراز کار و تجریه اگر دوره های مربوطه را نگذرانده باشد نمی تواند کار زیبایی به شما تحویل دهد از این رو ما به شما پیشنهاد می کنیم کار را به  شرکت های معتبر در رابطه با نقاشی مدرن ساختمان بسپارید و از کار اجرایی بی نقص لذت ببرید .

گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در نقاشی ساختمان و تعمیرات ساختمان در تهران و شهرستان ها آمادگی دارد کار های نقاشی و تعمیرات ساختمان شما را با قیمت منصفانه و با تضمین شش تا دو ساله به انجام برساند .

در صورتی که تمایل به رنگ آمیزی ساختمانتان دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پس از بازدید رایگان از ساختمان و قیمت گذاری نهایی که بسته به شرایط ذکر شده در مقالات قیلی می تواند خیلی پایین تر از قیمت کلی ذکر شده در صفحه ی قیمت ها  باشد با قیمتی توافقی البته در صورت تمایل ، نقاشی ساختمانتان را به ما بسپارید ، بازید رایگان از کار الزامی برای شما ایجاد نمی کند که حتماً نقاشی ساختمانتان را به ما بسپارید .

نقاشی ساختمان طرح سنگ

نقاشی ساختمان در آبسرد

انواع کارهای اجرایی در شرکت ساختمانی نقاشی لوکس

رنگ آمیزی با رنگ روغنی ، پلاستیک ، اکریلیک ، پتینه ، سیلر وکیلر ، کنیتکس ، رنگ نما ، تعمیرات جزئی ساختمان ، نصب کاغذ دیواری ، نقاشی سه بعدی و نقاشی با شابلون ، نقاشی ساختمان با غلطک ساده و طرح دار ، نقاشی مدرن ( طرح چوب و طرح سنگ )و …  . و همچنین انواع تعمیرات کلی و جزئی ساختمان

نقاشی ساختمان طرح سنگ

نقاشی ساختمان در شهرک دانشگاه صنعتی شریف

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم