نقاشی ساختمان در گلستان با قیمت و کیفیت عالی اجرا می شود و هموطنان عزیز می توانند با اعتماد به گروه ساختمانی نقاشی لوکس از نقاشی ساختمانی زیبا و مدرن کمال لذت را ببرند و از عمر طولانی و ضمانت شش تا دو ساله کارهای اجرایی این شرکت شگفت زده شوند. فقط کافیست به استادکاران ما اعتماد کنید و جزء مشتریان ثابت این شرکت خواهید شد .

نقاشی ساختمان درتهران ویلا

 

لینک های مفید:
نقاشی ساختمان

 

قیمت نقاشی ساختمان در گلستان

قیمت در نقاشی ساختمان در بیشتر موارد عددی مبتنی بر :

  • درجه کیفیت رنگ درخواستی از طرف مشتری از درجه یک تا سه
  • میزان خرابی ساختمان
  • زمان مورد نیاز برای اتمام کار
  • کار اجرایی بر روی چه نوع دیواری قرار است اجرا شود دیوار گچی ، رنگ شده ، بتون یا سیمانی
  • میزان زیر کاری مورد نیاز برای بی عیب و نقص در آمدن کار
  • لوازم مورد استفاده در کار اجرایی درخواستی
  • قیمت رنگ انتخابی از طرف مشتری
  • تعداد کارگران مورد نیاز
  • نوع کار از رنگ آمیزی داخلی یا خارجی و نمای ساختمان یا استخر و …

بعد از تمام نکات گفته شده در بالا تعیین قیمت بادر نظر گرفتن جمع بندی از تمام این مسائل، صورت می گیرد. در تمام شرکت های ساختمانی قیمتی کلی به شما داده می شود اما برای اطلاع دقیق از کار اجرایی کارشناسان باید کار را دیده سپس قیمت نهایی را اعلام کنند  تا پس از بازدید رایگان از مکانی که قصد رنگ آمیزی آن را دارید پس از برآورد هزینه ، قیمت کلی به شما اعلام و شما در صورت تمایل می توانید رنگ آمیزی ساختمانتان را به ما بسپارید .

 

لینک های مفید:
رنگ آمیزی درب چوبی

 

در صورتی که قادر به پرداخت هزینه ی زیادی برای رنگ آمیزی ساختمانتان نیستید با اعتماد به استادکاران ما اجازه دهید استادکاران با بررسی شرایط رنگ ارزان تری به شما پیشنهاد کنند مطمئن باشید ارزان تر بودن یک رنگ نشانه ی بد بودن کیفیت آن نیست و ممکن است علت فقط کمتر شناخته شده بودن آن رنگ باشد .

نقاشی ساختمان در گلستان

نقاشی ساختمان در برق آلستوم

نقاشی ساختمان با رنگ های گرم یا سرد

رنگ ها در سه دسته تقسیم بندی می شوند که رنگ های گرم و سرد و خنثی در این دسته بندی ها قرار دارند .رنگ های گرم مانند رنگ قرمز و نارنجی و … از رنگ های انرژی بخش و گرما بخش هستند که محیط را صمیمی جلوه داده و اشتها را افزایش می دهد و برای سالن پذیرایی و اتاق مهمان بسیار مناسب هستند .

رنگ های سرد مانند رنگ آبی و بنفش و … از رنگ های سرد محسوب می شوند که محیط را آرامش بخش  جلوه داده و اشتها را کاهش می دهد و برای استفاده در اتاق خواب و نشیمن گذینه ی مناسبی خواهند بود .

انواع رنگ های خنثی مانند رنگ سفید و … حس خاصی القاء نکرده و سادگی آن ها مورد پسند اکثر مشتریان است .

برای استفاده بهتر از رنگ ها می توانید از ترکیب چندین تن رنگ در کنار هم استفاده کنید تا محیط شیک تری داشته باشید .

نقاشی ساختمان در گلستان