گچ کاری ساختمان

گچ چیست ؟

گچ ماده ای پودری و سفید رنگ است که از سنگ گچ در کارخانجات به دو صورت گچ خاک و گچ کاملاٌ خالص تولید و عرضه می شود . گچ خاک به علت ناخالصی هایی که دارد برای زیر کاری در ساختمان ها و گج کاملاً خالص برای گج کاری نهایی و حتی تزئین ساختمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

از گج مرغوب در ساخت گج بری ها بهره می برند و تزئینات زیبایی برای ساختمان ها ایجاد می کنند .

گچ به عنوان عایقی ارزان و خصوصیات ظاهری زیبایی که به کار اجرایی می دهد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، در یک نقاشی ساختمان با کیفیت اگر گچ کاری دیوار کیفیت پایینی داشته باشد مطمئناً رنگ آمیزی ساختمان همراه با موج ها و برآمدگی و فرورفتگی هایی همراه خواهد شد که کیفیت کار را به شدت پایین می آورد . یک نقاشی ساختمان فقط تا حدودی می تواند معایب گچ کاری را بپوشاند پس گچ کاری بسیار اهمیت دارد و باید به دست گچ کارانی دوره دیده و مجرب انجام شود ، شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با هدف رصایت و حفظ مشتریانش استادکاران گچ کار را با مدرک فنی و حرفه ای با سابقه ی کار چندین ساله به کار گرفته تا کاری بی نقص تحویل شما بدهد .

قیمت گچ کاری

گچ کاری به عنوان کاری حساس و ظریف در تمام ساختمان که در معرض آب و رطوبت نیستند مورد استفاده قرار می گیرد در یان شرکت کارهای جزئی گچ کاری توسط استادکاران نقاشی انجام می شود اما در موارد گچ کاری کامل بسته به شرایط قیمتی از خدود 7000 تا 10000 متفاوت است شما می توانید با تماس با کارشناسان شرکت ساختمانی نقاشی لوکس از قیمت های دقیق مطلع شده و از تخفیفات ویژه ی این شرکت بهره مند شوید .

 

 

گچ کاری ساختمان
برچسب گذاری شده در:         

2 دیدگاه برای “گچ کاری ساختمان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *