گچ چیست ؟

گچ ماده ای پودری و سفید رنگ است که از سنگ گچ در کارخانجات به دو صورت گچ خاک و گچ کاملاٌ خالص تولید و عرضه می شود . گچ خاک به علت ناخالصی هایی که دارد برای زیر کاری در ساختمان ها و گچ کاملاً خالص برای گچ کاری نهایی و حتی تزئین ساختمان می تواند مورد استفاده قرار گیرد .

نقاشی ساختمان در تویسرگان همدان

از گچ مرغوب در ساخت گچ بری ها بهره می برند و تزئینات زیبایی برای ساختمان ها ایجاد می کنند .

گچ به عنوان عایقی ارزان و خصوصیات ظاهری زیبایی که به کار اجرایی می دهد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد ، در یک نقاشی ساختمان با کیفیت اگر گچ کاری دیوار کیفیت پایینی داشته باشد مطمئناً رنگ آمیزی ساختمان همراه با موج ها و برآمدگی و فرورفتگی هایی همراه خواهد شد که کیفیت کار را به شدت پایین می آورد .

یک نقاشی ساختمان فقط تا حدودی می تواند معایب گچ کاری را بپوشاند پس گچ کاری بسیار اهمیت دارد و باید به دست گچ کارانی دوره دیده و مجرب انجام شود ، شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با هدف رضایت و حفظ مشتریانش استادکاران گچ کار را با مدرک فنی و حرفه ای با سابقه ی کار چندین ساله به کار گرفته تا کاری بی نقص تحویل شما بدهد .

نقاشی ساختمان در ملارد کرج

قیمت گچ کاری

گچ کاری به عنوان کاری حساس و ظریف در تمام ساختمان که در معرض آب و رطوبت نیستند مورد استفاده قرار می گیرد در یان شرکت کارهای جزئی گچ کاری توسط استادکاران نقاشی انجام می شود اما در موارد گچ کاری کامل بسته به شرایط قیمتی از خدود 7000 تا 10000 متفاوت است شما می توانید با تماس با کارشناسان گروه ساختمانی نقاشی لوکس از قیمت های دقیق مطلع شده و از تخفیفات ویژه ی این شرکت بهره مند شوید .

کدام بهتر است کاغذ دیواری یا رنگ

انواع کارهای اجرایی این گروه عبارتند از :

نقاشی ساختمان با رنگ های : روغنی – پلاستیک – بلکا – مولتی کالر – کنیتکس – رنگ های جوتن – رنگ نما – رنگ های عایق – رنگ های ضد آب استخری و ….

ابزار کارآمد در نقاشی ساختمان : غلطک های ساده و طرح دار – شابلون های آماده و دست ساز – نقاشی ساختمان سه بعدی – نقاشی ساختمان با طرح پتینه – طرح ترک – طرح چرم – طرح چوب و …

انواع کارهای خدماتی ساختمان : گچ کاری ساختمان – سیم کشی – لوله کشی – کاشی کاری – کابینت کاری – نصب کاغذ دیواری و انواع بی شمار از کارهای خدماتی

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم