انواع رنگ های پلی استر

انواع رنگ های پلی استر رنگی است شفاف و بی رنگ . این رنگ در تینر های فوری بسیار قوی حل می شود . رنگ های پلی استر در مقابل رطوبت ، حرارت ، الکلها ، اسیدها ، روغن و چربی ، مرکب و جوهر تا حدودی مقاوم هستند .

انواع پلی استر

  • نیم پلی استر
  • پلی استر

نیم پلی استر

رنگ های نیم پلی استر جزء رنگهای نیمه هوا خشک هستند و از سه جزء ماده اصلی رنگ رزین ، روغن های کوتاه ، اوره فرمالدئید و حلال اتیلن و سخت کننده پاراتولوئن تشکیل شده است این رنگ ها پس از اجرا نیاز به پولیش نداند و به دو صورت مات و براق در بازار موجود هستند.

 

نقاشی درب چوبی با پلی یورتان مقاوم در برابر آب و گرما 1400

پلی استر

این رنگ های از یک ماده اصلی رنگ و یک ماده ی هاردنر به عنوان سخت کننده تشکیل شده است و ماده ی رقیق کننده ندارد و چون به علت رقیق نشدن پس از خشک شدن تبخیر نشده و ضخامت آن کاهش نمی یابد .

این دسته از لاک ها بسیار شفاف و زیبا هستند اگر چوب رنگ شده شیرابه داشته باشد نمی توان پلی استر را به خوبی روی آن اجرا کرد چون این چوب ها به راحتی خشک نمی شوند و به خوبی لاک را نمی پذیرند .

 

استفاده از مناسب ترین رنگ ها در هر مکان با بالاترین کارایی و کیفیت ممکن نیاز به داشتن اطلاعات کافی در رابطه با انواع رنگ ها ، مواد و ابزار مورد نیازدر کار نقاشی ساختمان است اگر می خواهید مکان مورد نظرتان را رنگ آمیزی کنید در ابتدا به کمک سایت های نقاشی ساختمان اطلاعات کافی را کسب کرده و یا با استادکاران خبره تماس و پس از کسب اطلاعات ، کار نقاشی ساختمانتان را آغاز فرمایید .

خصوصیات و کیفیت انواع رنگ های روغنی – اکریلیک – پلاستیک – رنگ های مخصوص چوب و فلزات و انواع رنگ های گرانقیمت مانند رنگ های جوتن و … و همچنین رنگ های استخری ضد آب و رنگ های سلولوزی و بافت دار ، همه و همه در مقالات قبلی این سایت بررسی شده و به شمااین امکان را می دهد تا به راحتی با رنگ ها و مواد آشنا شوید . 

برخی از رنگ های کمتر شناخته شده از نظر برند نیز کیفیت بسیار بالایی دارند که می توانند هزینه ی نقاشی ساختمان شما را تا حدود زیادی کاهش دهند پس در صورت تمایل به همکاری این گروه در کار رنگ آمیزی خود می توانید در این رابطه به استادکاران ما اعتماد کرده و از راهنمایی های آنها بهره ببرید .

 

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم.