نقاشی ساختمان با قلمو

امروزه نقاشی ساختمان با ابزارهای بسیار متنوع به صورت سنتی و مدرن صورت می پذیرد که هر نوع کاری ابزار خاص خود را می طلبد استفاده از غلطک بیشترین کاربرد را نسبت به دیگر ابزار دارد چون رنگ آمیزی با این وسیله چند مزایا دارد یکی اینکه رنگ باید غلیظ باشد و کیفیت کار بالا می رود دوم اینکه طرح خاصی به کار می دهد که بسیار زیبا و مورد پسند است و سومین و مهمترین علت بالا رفتن سرعت کار در کار با این ابزار است .

رنگ آمیزی با پمپ و پیستوله نیز یکی از موارد پر طرفدار است چون کاری بسیار یک نواخت و صاف با سرعت بسیار بالا اجرا می شود اما استفاده از این وسیله ها معایبی هم دارد و آن خطوط کناری و زوایای کار است که نیاز به ظرافت کاری دارد در این قسمت ها بیشتر از قلمو استفاده می شود .

استفاده از قلمو در نقاشی ساختمان به طور کلی کاری بسیار زمانبر بوده و امروزه خیلی کم و بسته به درخواست مشتری انجام می شود اما چون در کار با این وسیله نیاز به زمان بیشتری است هزینه ی کار نیز بالا می رو درست است که کار با قلمو کاری بسیار صاف و زیبا است اما باید از رنگ رقیق استفاده شود و البته به هیچ وجه به افراد مبتدی کار با آن پیشنهاد نمی شود . نقاشان ساختمان برای رنگ آمیزی گوشه ها و زوایای دیوار از قلمو استفاده می کنند .

قلمو ها هم در سایزهای متنوع در بازار موجود هستند که هر یک برای نوع خاصی از کار نقاشی ساختمان مناسب است.

نقاشی ساختمان در شهرک دانشگاه صنعتی شریف

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

انواع نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان با رنگ های روغنی , پلاستیک , اکریلیک

نقاشی ساختمان با ابزار و مواد با کیفیت و اجرایی طرهایی مانند : پتینه – سه بعدی – بلکا – کار با شابلون – غلطک ساده و طرح دار – طرح چرم – ترک – سنگ -چوب

سیلر و کیلر – مولتی کالر – کنیتکس – رنگ نما و …

انواع کارهای خدماتی ساختمان

گچ کاری ساختمان – جوشکاری – کاشی کاری – نصب کاغذ دیواری – نصب پارکت لمینت

تعمیرات ساختمان

تعمیرات جزئی و کلی ساختمان ،نوسازی ، بازسازی

تمامی کارهای اجرایی در این شرکت توسط استادکاران با تجربه و دوره دیده با کیفیت عالی و ضمانت شش تا دو سال اجرا می شود .

نقاشی ساختمان در تویسرگان همدان

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری

فروشگاه کاغذ دیواری آرتار دکور با عرضه ی انواع کاغذ دیواری و پارکت لمینت با قیمت مناسب

رنگ آمیزی ساختمان با غلطک طرح دار