جمشیدیه یکی از مناطق زیبای تهران است که با داشتن ساختمان هایی شیک و زیبا نیار به نقاشی ساختمانی مدرن و با کیفیت برای حفظ زیبایی خود دارد . گروه ساختمانی نقاشی لوکس نقاشی ساختمان در منطقه پارک وی را با لوکس ترین و مدرن ترین کارهای درجه یک خود را با مواد اولیه و ابزار درجه یک و استادکاران خبره به شما عرضه می دارد .

اگر داشتن خانه ای زیبا برایتان مهم است و کیفیت و زیبایی کار را می پسندید باید به دنبال شرکت هایی باشید که بتواند این تقاضاهای شما را اجابت کند گروه ساختمانی ما با اعتماد به کارهای اجرایی با استادکاران دوره دیده و خبره ی خود آماده است تا بهترین کارهای نقاشی ساختمان را با ابزار و مواد درجه یک با قیمت منصفانه برای شما اجرا نماید .

نقاشی ساختمان با رنگ سحر

زمانبندی در کار نقاشی ساختمان

یکی از کارهای مهم در این شرکت رضایت مشتری است در این رابطه اجرای کار در زمان مشخص و با برنامه ریزی دقیق از تعهدات ما می باشد .

در بیشتر مواقع برای هر یک از مشتریان پیش آمده که در عین اینکه کاری درجه یک می خواسته اند اما اجرای کار در زمان محدود برایشان بسیار حائز اهمیت بوده ، استادکاران ما پس از شنیدن نوع کار درخواستی شما حداقل و حد اکثر زمان مورد نیاز برای اجرای کار را بررسی کرده و تلاش خواهند کرد کار مورد نظر شما را در زمان مشخص تحویل دهند.

اما به این نکته اساسی نیز توجه داشته باشید که اگر استادکار به شما اعلام می کند کار درخواستی شما نمی تواند در زمان مورد نظرتان با کیفیت درجه یک صورت بپزید ، تمام جوانب را بررسی کرده و توجه به نظر استادکار به نفع شما است .

ویژگی های رنگ جوتن

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

نقاشی ساختمان با انواع رنگ های روغنی – اکریلیک – پلاستیک – بلکا – مولتی کالر – کنیتکس – رنگ های ضد آب استخری – رنگ نما – سیلر و کیلر – رنگ های طرح ترک و …

ابزار کارآمد در نقاشی ساختمان : پمپ و پیستوله – غلطک های طرح دار و ساده – شابلون های آماده و دست ساز – و …

انواع نقاشی ساختمان – گچ کاری ساختمان – جوشکاری – کاشی کاری -نصب کاغذ دیواری

 

کلیه ی کارهای اجرایی در این شرکت با درجه کیفیت ممتاز دارای ضمانت شش تا یکساله بوده و ما آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشیم .

نقاشی ساختمان در گیلاوند

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم.