یکی از بهترین روش ها در زیبا سازی منزل شما رنگ آمیزی است تا دکوراسیون شما تغییر یافته و خانه ای شیک داشته باشید ولی نقاشی ساختمان نیز اگر به درستی انجام شود ممکن است نه تنها موجب زیبایی منزلتان نشود بلکه محیطی خسته کننده برایتان ایجاد کند . استفاده از رنگ سفید در هر نوع ساختمان و اتاقی می تواند آرامش بخش باشد ولی اگر می خواهید از دیگر رنگ ها استفاده کنید حتماً نکاتی ظریف را در نظر بگیرید .

  • مساحت اتاق
  • طویل یا عریض بودن اتاق
  • کوتاه یا بلند بودن سقف اتاق
  • کاربرد اتاق
  • روحیات خودتان
  • میزان نور گیر بودن اتاق

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان با رنگ روغنی

یکی از بهترین رنگ های موجود  در بازار رنگ روغنی است که در دو نوع مات و براق و در رنگ های بسیار متنوع موجود است و با ترکیب رنگ ها می توان هزاران رنگ متنوع و دوست داشتنی ساخت .

نقاشی ساختمان با رنگ پلاستیک

رنگ پلاستیک رنگی نستاً ارزان و از سرعت اجرایی بسیار بالایی برخوردار است این رنگ در مقابل رطوبت مقاوم نبوده به همین سبب در نمای بیرونی ساختمان قابل اجرا نیستند . رنگ پلاستیک برای اتاق هایی که رفت و آمد در آن کم است بسیار مناسب و بصرفه می باشد .

نقاشی ساختمان در کرج شهر قدس

نقاشی ساختمان با رنگ اکریلیک

رنگ های اکریلیک بی بو بوده و بسیار مقاوم تر از رنگ های پلاستیک در برابر رطوبت هستند و می توان از انواع با کیفیت آنها در نمای ساختمان نیز استفاده کرد .

انواع دیوار پوش ها

انواع دیوارپوش ها مانند بلکا – کنیتکس و … نیز دیوارپوش های بسیار زیبایی هستند که در نقاشی ساختمان از طرفداران بی شماری برخوردارند و می توانند دکوراتیو شیک و بی نظیری برایتان ایجاد کنند .

شرکت نقاشی لوکس با سابقه ای چندین ساله در کار نقاشی ساختمان انواع نقاشی ساختمان مدرن و سنتی با بهترین مواد و لوازم را در اسرع وقت برایتان اجرا می کند .

نقاشی ساختمان در گیلان

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم شما می توانید با مراچعه به فروشگاه کاغذ دیواری آرتاردکور به طور حضوری و یا از طریق سایت کاغذ دیواری خود را انتخاب و با قیمت بسیار مناسب خریداری فرمایید .