نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان در ارومیه – شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی رنگ آمیزی و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی در اکثر شهر ها دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .

ویژگی های رنگ های روغنی

کاتولوگ نقاشی ساختمان

رنگ های روغنی در نقاشی ساختمان سه دسته ی رنگ های روغنی براق – مات و نیمه مات موجود هستند خصوصیات این رنگ ها به طور کلی :

  • رنگ های روغنی جزء رنگ های ضد آب بوده و مقاومت بالایی در برابر شستشو دارند بخصوص رنگ های روغنی براق
  • رنگ های روغنی از درجه کیفیت بالایی برخوردارند
  • بوی نامطبوع این رنگ ها تا چند روز حتی پس از خشک شدن باقی می ماند
  • مدت زمان خشک شدن این رنگ طولانی  تر بوده و زمان رنگ آمیزی را افزایش می دهد

قیمت نقاشی ساختمان در ارومیه

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این شرکت با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

نقاشی ساختمان در گیلان

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

انواع نقاشی ساختمان : رنگ روغنی _رنگ پلاستیک _ اکریلیک _ رنگ نما _ بلکا معمولی و ابریشمی _ سیلر و کیلر _کنیتکس _انواع رنگ های عایق – رنگ های ضد آب استخری – رنگ های جوتن – انواع رنگ های ترک و….

ابزار مورد استفاده در نقاشی ساختمان : رنگ آمیزی با انواع غلطک های ساده و طرح دار _شابلون های آماده و دست ساز  _ پمپ – پیستوله _ رنگ آمیزی مدرن و سه بعدی – پتینه

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این شرکت با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .

نقاشی ساختمان در کرج فاز یک اندیشه

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم