گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی نقاشی ساختمان و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی در اکثر شهر ها دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .

رنگ های ساختمانی مانند هر قسمتی از منزل بر روی ایجاد یک دکوراسیون بی نقص مؤثر هستند از این رو باید به این مسئله نیز مانند دیگر موضوعات دقت عمل فراوان کرده و همه  چیز را مد نظر گرفت حال چگونه می توان به هدف نهایی رسید ، برای هر کاری اصولی باید مورد توجه قرار گیرد در نقاشی ساختمان نیز انتخاب تن رنگ پس از انتخاب جنس مناسب باید با دقت انتخاب شود.

رنگ ها در دسته های رنگ های سرد و گرم و رنگ های خنثی مورد استفاده قرار می گیرد برای انتخاب بهترین رنگ ها باید اول اطلاعاتی در رابطه با روانشناسی  رنگ ها داشته باشید و بدانید به دنبال چه حس و حالی هستید و سبک دکوراسیون شما چگونه است برای کسب اطلاعات کافی در این رابطه می توانید به مقالات نوشته شده در این سایت و یا سایت های مرتبط با این موضوع مراجعه کرده و با علم کافی انتخابی بی نقص داشته باشید .

نقاشی ساختمان در بجنورد

قیمت نقاشی ساختمان در بجنورد

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این گروه با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

نقاشی ساختمان در بجنورد

نقاشی ساختمان یا کاغذ دیواری

نقاشی ساختمان از نظر قیمت ارزان تر از هر نوع دیوار پوشی است و در هنگام تعویض رنگ نیز نیاز به صرف زمان زیاد برای زیر کاری نیست در صورتی که کاغذ دیواری و دیگر دیوار پوش ها به شدت به دیوار آسیب زده و کندن آنها از دیوار بسیار سخت است و پس از کندن نیز باید چند روز زمان صرف کنید تا زیر کار دیوار درست شود حتی در مواردی نیاز به گچ کاری دیوار است .

رنگ آمیزی چون ارزان است شما می توانید در زمان های کوتاهی رنگ دیوار را عوض کنید و اگر فردی هستید که خیلی زود دچار تکرار زدگی می شوید می توانید با رنگ آمیزی ساختمانتان با رنگ های ساده و روشن تا مدتهای بسیار طولانی از رنگ انتخابی خود راضی و خشنود باشید .

در صورت تمایل به سپردن رنگ آمیزی ساختمانتان به استادکاران این شرکت با ما تماس بگیرید تا با قیمت بسیار منصفانه و ضمانت شش تا دو ساله صاحب منزل یا محل کاری زیبا و شیک باشید .

نقاشی ساختمان در بجنورد

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

نقاشی ساختمان با :

رنگ روغنی _رنگ پلاستیک _ اکریلیک _ رنگ نما _ بلکا _ پتینه _ سیلر و کیلر _کنیتکس _ رنگ آمیزی با انواع غلطک های ساده و طرح دار _شابلون _ پیستوله _ رنگ آمیزی مدرن و سه بعدی

کارهای ساختمانی مانند : گچ کاری – جوشکاری – کاشی کاری – نصب کاغذ دیواری – نصب پارکت لمینت

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این گروه با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم.