نقاشی ساختمان در تهران کرج با استادکاران با تجربه و دوره دیده با کارت مهارتی برترین کارهای نقاشی ساختمان را با کیفیت درجه یک و علم روز دنیا با مواد و ابزار درجه یک برایتان اجرا می نمایند .

انواع نقاشی ساختمان اجرایی در این شرکت با طرح های سنتی و مدرن و استفاده از ابزار ها به صورت نقاشی ساختمان سه بعدی و طرح های زیبا مانند پتینه – کار با شابلون – طرح های ترک – چرم – سنگ – چوب

نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها نیاز به زمان مناسب دارد مثلاً کار با رنگ روغنی براق نیاز به زمان بیشتری برای خشک شدن دارد و اگر رنگ به طور کامل خشک نشود کیفیت رنگ نهایی قابل قبول نخواهد بود پس اگر برای انجام نقاشی ساختمان زمان کوتاهی می توانید صرف کنید پس حتماً با استادکاران ما مشورت کنید تا آنها در عین صداقت شما را راهنمایی کنند تا از رنگ و موادی استفاده شود که هم کیفیت مورد نظر شما را داشته باشد و هم در زمان محدود قابل اجرا باشد .

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

نقاشی ساختمان در زعفرانیه تهران

قیمت نقاشی ساختمان در تهران کرج

تعیین قیمت ثابت برای نقاشی ساختمان کاری مشکل و تقریباً غیر ممکن است مگر اینکه تمام نکات در زمینه ی تعییین قیمت در نظر گرفته شده و براورد شود .در زیر چند نکته ی مهم در رابطه با تعیین قیمت اشاره می کنیم :

 1. نوع کار درخواستی از درجه یک تا سه
 2. نوع رنگ انتخابی و قیمت آن
 3. زمان مورد نیاز برای انجام کار
 4. لوازم مورد نیاز برای اجرای کار
 5. سبک انتخابی مدرن یا سنتی
 6. میزان زیر کاری مورد نیاز برای کار
 7. کار روی دیوار رنگ شده یا گچی یا سیمانی و … باشد در میزان قیمت موثر است
 8. کار با چه نوع ابزاری باشد برای مثال قلمو یا غلطک
 9. میزان خرابی کار
 10. قیمت در ساختمان نوع ساز با ساختمان های رنگ شده متفاوت است

بعد از تمام نکات گفته شده و قیمت ثابتی که در صفحه ی قیمت ها ذکر شده قیمت نهایی پس از توافق دو طرفه مابین شرکت و مشتری تعیین می شود .

ارزان ترین و با کیفیت ترین نقاشی ساختمان را از ما بخواهید .

 

لینک های مفید:
قیمت رنگ جوتن

 
کاتالوگ در نقاشی ساختمان

بلکا چیست؟

بلکا پوشش دیواری با ساختار سلولزی طبیعی است که از نظر بهداشتی و سلامت در رتبه ی بالاتری نسبت به رنگ روغنی و حتی کاغذ دیواری ها قرار دارد و نصب آن بسیار ساده است .این محصول جذاب عایق حرارتی و برودتی بوده و همچنین عایق صوت می باشد .از نکات بسیار مهم در استفاده از این محصول نیاز نداشتن به انجام زیرسازی سطح است و همچنین در برابر ضربه و حریق مقاوم بوده و برعکس ظاهرش به سادگی آتش نمی گیرد.

بلکا ساختاری آنتی استاتیک داشته و فیبری می باشد به همین دلیل گردو غبار جذب این محصول نمی شود.تنوع رنگی در این محصول متنوع بوده و همچنین این محصول مقاومت بالایی در برابر ضربه و حریق دارند.

مزایای بلکا

 • سرعت اجرایی بالا بدون نیاز به ریخت و پاش زیاد
 • بدون نیاز به زیر سازی
 • هزینه اجرایی مناسب
 • پوشانندگی کامل نواقص و ترک های سطح
 • آنتی استاتیک
 • آنتی باکتریال
 • عایق نسبی صوت و حرارت
 • ضد حریق
 • قابلیت ترمیم البته به شرطی که مقداری از الیاف بلکا را نگه داری کرده باشید چون احتمال اینکه مشابه رنگ مورد نظرتان را پیدا کنید بسیار کم است.

معایب بلکا

 • از بارز ترین معایب بلکا قابل شستشو نبودن آن است با اینکه عده ای بر این باورند که این دیوارپوش را می توان با شامپو فرش با دقت تمیز کرد اما ما با تجربیات خود این نظر را رد کرده و معتقدیم این دیوار پوش قابلیت شستشو ندارد.
 • کیفیت متریال پایین ،متریال این محصول پایین بوده و کاملاً مخالف تبلیغات های این محصول است
 • این محصول قابل ترمیم است اما چون حتماٌ باید از محصولی که روی سطح کار شده،نگه داری کرده و در صورت نیاز مصرف شود، می توان این مسئله را از عیوب بلکا دانست چون در صورت نداشتن از همان بلکای مصرف شده در سطح، مجبور به تعویض تمام بلکا خواهید بود چون رنگ الیاف بلکا همیشه به یک شکل نیست و در تولیدات مختلف کمی تغییر می کند.
 • با وجود تبلیغات های گسترده در عایق کامل حرارت و صوت باید بدانید که این محصول فقط عایق نسبی است و بیش از این نیست.
 • در صورتی که قصد تعویض بلکا به رنگ های دیگر را داشته باشید باید بلکا به طور کامل از دیوار کنده شود که کاری بسیار زمانبر و پر هزینه است و دیوار پس از جدا کردن بلکا بسیار آسیب می بیند .

کنیتکس