نقاشی ساختمان در جردن تهران

نقاشی ساختمان در مناطق مختلف تهران از جمله جردن با بالاترین کیفیت ممکن در شرکت ساختمانی نقاشی لوکس در حال اجرا می باشد . این شرکت با سابقه ای درخشان از کارهای درجه یک اجرایی خود محبوبیت خاصی در میان مشتریان برای خود کسب کرده است و تلاش دارد این رویه را ادامه داده و با نقاشی لوکس و مدرن ساختمان همچنان محبوبیت خود را حفظ نماید .

رنگ پلاستیک از ارزان ترین رنگ ها محسوب می شوند که برای رنگ آمیزی سقف و دیوار هایی که در دسترس نیستند و همچنین مکان های با استفاده ی موقت و کم رفت و آمد بسیار مناسب است این رنگ از سرعت اجرایی بسیار بالا برخوردار بوده و به سرعت خشک می شود .رنگ های پلاستیک با حلال آب غیر قابل شستشو بوده و از کیفیت پایین تری نسبت به دیگر رنگ ها برخودار است البته رنگ های تمام پلاستیک از برند های معتبر بسیار با کیفیت تر از رنگ های نیم پلاستیک هستند اما قیمت بالای این رنگ ها نسبت به کیفیت آنها به هیچ عنوان به صرفه نیست و پیشنهاد نمی شود .

نقاشی ساختمان در گیلاوند

هزینه نقاشی ساختمان در جردن

هزینه ی نقاشی ساختمان در جردن و سراسر تهران و شهرستان ها اول یک قیمت پایه بوده که می توانید در صفحه ی مربوط به قیمت ها مشاهده فرمایید ولی این قیمت قطعی نبوده و بسته به شرایط قابل تغییر است و در آخر قیمت نهایی با توجه به دو موضوع گقته شده و نکته ی سوم و اساسی برای ما که توافق فی ما بین است در قرار دادی رسمی تعیین می شود .

نکات مورد توجه در تعیین قیمت در نقاشی ساختمان :

  • نوع رنگ انتخابی
  • نوع سبک انتخابی در نقاشی مدرن ساختمان
  • میزان خرابی کار و میزان زیر کاری مورد نیاز
  • دیوار گچی یا رنگ شده یا سیمان باشد زیر کاری های متفاوتی نیاز دارد
  • نوع کار درخواستی شده و لوازم و ابزار مورد نیاز
  • کیفیت رنگ آمیزی درخواستی از درجه یک تا سه

نقاشی ساختمان در قشم

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

رنگ روغنی _رنگ پلاستیک _ رنگ  اکریلیک _ رنگ نما _ بلکا _ پتینه _ سیلر و کیلر _کنیتکس _ رنگ آمیزی با انواع غلطک های ساده و طرح دار (برجسته و معمولی ) _شابلون _ پیستوله _ رنگ آمیزی مدرن و سه بعدی

کارهای خدماتی ساختمان : گچ کاری – کف پوش پارکت – لمینت – سرامیک کاری – جوش کاری – نصب کاغذ دیواری

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این شرکت با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .

 

منبع : شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با قیمت های مناسب و ضمانت اجرایی

نقاشی ساختمان در کرج فاز یک اندیشه

 

نقاشی ساختمان یا نصب کاغذ دیواری انتخاب با شماست و ما به انتخاب شما احترام می گذاریم در صورت تمایل به سایت کاغذ دیواری آرتاردکور مراجعه فرمایید .