نقاشی ساختمان در منطقه شهرک دانشگاه تهران و تمامی نقاط تهران و حومه با درجه کیفیت درخواستی شما و با انواع طرح ها و سبک های مدرن و سنتی مناسب برای نقاشی ساختمان در شهرک دانشگاه .

مشخصات رنگ های پلاستیک در نقاشی ساختمان

رنگ های پلاستیک از اولین رنگ های ساختمانی هستند که صد ها سال پیش تولید و استفاده می شده این رنگ ها از انواع رنگ های غیر قابل شستشو بوده و دوستدار محیط زیست می باشند بوی کمی داشته و حلال آنها آب است رنگ های پلاستیک فقط در نقاط خاصی قابل استفاده هستند و از نظر قیمت بسیار بصرفه می باشند اما چون نمی توان این رنگ را شستشو داد موارد استفاده ی آن در ساختمان ها کم است.رنگ های پلاستیک در دو دسته ی رنگ های تمام پلاستیک و نیم پلاستیک موجود بوده و رنگ های تمام پلاستیک از رنگ های با کیفیت هستند که قیمت بالایی دارند و فقط به علت سرعت بالای اجرایی و شاید تعرق ناپذیر بودن مورد استفاده قرار می گیرند اما رنگ های نیم پلاستیک بسیار بی دوام هستند و قیمت پایین تری دارند ، اگر می گوییم دوام کمتر منظور در مناطق پررفت و آمد است در صورتی که این رنگ ها در دیوار هایی که به علل متعدد عرق می کنند بسیار مفید است و هزینه ی زیادی در بر ندارند هم در مورد قیمت رنگ و هم دستمزد .

رنگ های پلاستیک در رنگ آمیزی سقف بسیار کاربردی هستند و با انتخاب تن رنگ هماهنگ با دیوار ها یا لوازم ، سقفی زیبا خواهید داشت .

قیمت نقاشی ساختمان در شهرک دانشگاه تهران

نقاشی ساختمان با شرایط کار تعیین می شود و نمی تواند در دو کار یک قیمت داد برای مثال در ساختمانی که سطح کار گچی یا بتونی یا رنگ شده است قیمت ها متفاوت است و همچنین میزان زیر کاری مورد نیاز برای عیب گیری سطح بر قیمت کار نقاشی ساختمان تأثیر گذار است . نوع رنگ انتخابی و قیمت آن و همچنین سبک کار انتخابی و میزان زمان و لوازم مورد نیاز بر قیمت مؤثر است اما از همه ی اینها مهم تر قیمت توافقی است که استادکار ما با ارزیابی کار به شما اعلام می کند پس برای گرفتن قیمت نهایی اجازه دهید تا استادکار با بازدید رایگان از ساختان شما قیمت را به شما اعلام کرده و در صورت تمایل کار نقاشی ساختمان خود را به این گروه بسپارید .

کارهای اجرایی در این گروه :

نقاشی ساختمان مدرن و سنتی : با انواع رنگ های روغنی – پلاستیک – اکریلیک – رنگ نما – استخر – مولتی کالر – سیلر و کیلر – کنیتکس – بلکا – پتینه – نقاشی ساختمان با طرح های پتینه – شابلون – کاغذ دیواری – سه بعدی – غلطک ساده و طرح دار و …

کارهای خدماتی ساختمان : جوشکاری – گچ کاری – نصب کاغذ دیواری – کاشی کاری و انواع تعمیرات ،نوسازی و بازسازی ساختمان