اجرای انواع خدمات نقاشی ساختمان با کیفیت بالا توسط گروه نقاشی لوکس با بیش از 40 سال تجربه و هزار نمونه کار در سراسر کشور

گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه ی کار نقاشی ساختمان توانسته با احترام به حقوق مشتریانش در سالها مشتریان ثابت خود را حفظ کرده و با کارهای اجرایی درجه یک زیبایی شگفت انگیزی برایتان بسازد شما همشهریان عزیز می توانید با تماس با ما وپس از بازدید رایگان از ساختمان توسط مجربترین استادکاران ما و کسب اطلاعات کافی برای کاهش هزینه ی نقاشی ساختمانتان در صورت تمایل نقاشی ساختمانتان را به ما بسپارید .

گروه ساختمانی نقاشی لوکس با شعار کسب درآمد حلال و احترام به حقوق مشتریانش در تمام ساعات روز آماده ی خدمات رسانی به شما می باشد .

 

لینک های مفید:
قیمت اجرای رنگ پلی یورتان

 

نقاشی ساختمان در سنندج

قیمت نقاشی ساختمان در صاحبقرانیه

تعیین قیمت ثابت برای نقاشی ساختمان کاری مشکل و تقریباً غیر ممکن است مگر اینکه تمام نکات در زمینه ی تعییین قیمت در نظر گرفته شده و براورد شود .در زیر چند نکته ی مهم در رابطه با تعیین قیمت اشاره می کنیم :

  1. نوع کار درخواستی از درجه یک تا سه
  2. نوع رنگ انتخابی و قیمت آن
  3. زمان مورد نیاز برای انجام کار
  4. لوازم مورد نیاز برای اجرای کار
  5. سبک انتخابی مدرن یا سنتی
  6. میزان زیر کاری مورد نیاز برای کار
  7. کار روی دیوار رنگ شده یا گچی یا سیمانی و … باشد در میزان قیمت موثر است
  8. کار با چه نوع ابزاری باشد برای مثال قلمو یا غلطک
  9. میزان خرابی کار
  10. قیمت در ساختمان نوع ساز با ساختمان های رنگ شده متفاوت است

بعد از تمام نکات گفته شده و قیمت ثابتی که در صفحه ی قیمت ها ذکر شده قیمت نهایی پس از توافق دو طرفه مابین شرکت و مشتری تعیین می شود .

ارزان ترین و با کیفیت ترین نقاشی ساختمان را از ما بخواهید .

 

لینک های مفید:
لیست قیمت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان در یاسوج

ویژگی های رنگ روغنی

کیفیت رنگ های روغنی بسیار بالا بوده و امروزه از بالاترین سطح از استفاده در میان انواع دیگر رنگ های ساختمانی برخوردار است .

این رنگ ها صد در صد قابل شست شو بوده و عمر مفید طولانی دارند و در سه دسته ی رنگ های روغنی مات – براق و نیمه مات تولید می شوند انواع رنگ های براق از بالاترین سطح کیفیت برخوردار بوده ولی به علت نمایان کردن عیوب دیوار از نظر گچکاری و زیر کاری ، کار را سخت می کند .از عیوب بارز این رنگ ها می توان به بوی بد آنها اشاره کرد که تا مدتها حتی پس از خشک شدن رنگ ها ادامه می یابد .

حلال رنگ های روغنی بنزین بوده و زمان اجرای کار به علت نیاز داشتن به زمان طولانی تر برای خشک شدن طولانی است .

نقاشی ساختمان در کمالشهر کرج

کارهای اجرایی در گروه ساختمانی نقاشی لوکس

نقاشی ساختمان با انواع رنگ های روغنی – اکریلیک – پلاستیک – بلکا – مولتی کالر – کنیتکس – رنگ های ضد آب استخری – رنگ نما – سیلر و کیلر – رنگ های طرح ترک و …

ابزار کارآمد در نقاشی ساختمان : پمپ و پیستوله – غلطک های طرح دار و ساده – شابلون های آماده و دست ساز – و …

انواع نقاشی ساختمان – گچ کاری ساختمان – جوشکاری – کاشی کاری -نصب کاغذ دیواری