نقاشی ساختمان مقاوم در تهران

نقاشی ساختمان مقاوم :

نقاشی ساختمان یکی از دیوار پوش های بسیار پرطرفدار در بیشتر کشور های دنیا است که امروزه با پیشرفت علوم این حرفه نیز به پیشرفت قابل توجهی رسیده است همان طور که در تاریخچه ی نقاشی ساختمان گفته شده اولین رنگ های از گیاهان و انواع سنگ ها تولید شدند و پس از آن انواع رنگ های پلاستیک حلال در آب و پس از گذشت چند سال رنگ های روغنی تولید شدند امروزه نیز رنگ ها و مواد بسیاری وارد بازار شده که هر یک با دارا بودن ویژگی های خاص خود و نماهای متفاوتشان سلایق متنوع را راضی نگه می دارد .

از نکات قابل توجه در نقاشی ساختمان علاوه بر سلایق هر شخص مقاومت نقاشی ساختمان است ما باید بدانیم برای هر نقطه از چه نوع رنگ و موادی استفاده کنیم تا رنگ آمیزی مقاوم با عمر مفید طولانی داشته باشیم.

رنگ آمیزی در اتاق های کم رفت و آمد و سقف منازل با رنگ پلاستیک مشکلی ایجاد نمی کند اما برای داشتن نقاشی ساختمان مقاوم باید به شرایط مکانی که قصد رنگ آمیزی آن را داریدتوجه فرمایید مثلا برای رنگ آمیزی سالن پذیرایی که رفت و آمد در آن زیاد است باید از انواع رنگ های قابل شست وشو استفاده شود تا دیوار در مدت زمان کوتاه با کثیف شدن کیفیت و زیبایی خود را از دست ندهد ویا در سقف سرویس بهداشتی,حمام و آشپزخانه باید از انواع رنگ های مقاوم در برابر رطوبت زیاد وقابل شست و شو برای آشپزخانه استفاده شود.

پس انجام نقاشی ساختمان مقاوم فقط نیتز به کمی دقت و مشورت با استادکار نقاش دارد تا هزینه و وقت شما بی ارزش نشود و نقاشی ساختمان تا مدت‌ها کیفیت و زیبایی خود را حفظ کند.

در صورت تمایل به نقاشی ساختمان مقاوم با کمترین هزینه ی ممکن و ضمانت اجرایی با کارشناسان شرکت ساختمانی نقاشی ساختمان لوکس تماس حاصل فرمایید,این شرکت برای مشتریان ثابت تخفیف ویژه در نظر می گیرد.