نقاشی ساختمان در آبسرد  نقاشی ساختمان در آبسرد دماوند منطقه خوش آب و هوا و ویلایی آب سرد با بهترین کیفیت و با استفاده از بهترین مواد توسط استادکاران ماهر برای رنگ آمیزی نمای داخلی و خارجی و رنگ آمیزی درب و سرویس های چوبی به صورت تخصصی با جدیدترین طرح های روز دنیا . که با قیمت های مناسب و مصوب شده سال 1401 به صورت تضمینی انجام میشود .

خدمات گروه نقاشی ساختمان لوکس

گروه نقاشی لوکس تمامی خدمات ساختمانی را اعم از نقاشی نمای داخلی و بیرونی را با بهترین قیمت و طرح های روز دنیا انجام میدهد .

نقاشی نمای ساختمان

با توجه به این که ساخت خانه های آب سر بیشتر به صورت ویلایی است و خانه ها معمولا دارای شیروانی و در حیاط دارای استخر هستند یا نمای ساختمان ها نیاز به رنگ نما دارند در ادامه شما را با رنگ های نما و استخری آشنا میکنیم .

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

نقاشی ساختمان

رنگ نما

رنگ نما همانطور که از اسمش پیداست مخصوص رنگ آمیزی نما است و به علت مقاومت بالای رنگ نما در مقابل تغییرات آب و هوا و دما و چسبندگی بالا تر آن برای رنگ آمیزی روی انواع سطوح مختلف مانند گچ و سیمان و سنگ مناسب است .

رنگ استخری

رنگ استخری هم همانطور که از اسم آن مشخص است برای کف استخر استفاده میشود و به علت چسبندگی بسیار بالای آن و مقاومت آن در برابر آب میتوان از این رنگ که هم نقش رنگ آمیزی و هم نقش عایق بندی برای استخر شما دارد استفاده کرد که به راحتی میتواند تمامی منافظ سطح استخر را پوشانده و حتی قطره ای آب به بیرون درز نکند .

رنگ استخری

 

لینک های مفید:
نقاشی ساختمان

 

قیمت نقاشی ساختمان در آبسرد

با توجه به افزایش روزانه قیمت محصولات و کارگران اعلام قیمت ثابت در این شرایط بازار بسیار سخت است اما در ادامه با گزینه هایی که در افزایش یا کاهش قیمت تاثیر دارند شما را آشنا میکنیم

  • درجه کیفیت رنگ درخواستی از طرف مشتری از درجه یک تا سه
  • میزان خرابی ساختمان
  • زمان مورد نیاز برای اتمام کار
  • میزان زیر کاری مورد نیاز برای بی عیب و نقص در آمدن کار
  • لوازم مورد استفاده در کار اجرایی درخواستی
  • قیمت رنگ انتخابی از طرف مشتری
  •  و……….

بعد از تمام نکات گفته شده در بالا تعیین قیمت با انصاف صورت می گیرد در تمام شرکت های ساختمانی قیمتی کلی به شما داده می شود اما برای اطلاع دقیق از کار اجرایی فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا پس از بازدید رایگان از مکانی که قصد رنگ آمیزی آن را داریدپس از برآورد هزینه و قیمت کلی ، در صورت تمایل رنگ آمیزی ساختمانتان را به ما بسپارید .

ولی با وجود همه این بحث ها گروه نقاشی لوکس سعی در این دارد که تمامی خدمات نقاشی ساختمان شما را با مناسب ترین قیمت مممکن انجام دهد .

 

نقاشی ساختمان در کردان