نقاشی ساختمان در حصار بوعلی و سراسر تهران ،گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه ی کار نقاشی ساختمان توانسته با احترام به حقوق مشتریانش در سالها مشتریان ثابت خود را حفظ کرده و با کارهای اجرایی درجه یک زیبایی شگفت انگیزی برایتان بسازد شما همشهریان عزیز می توانید با تماس با ما و پس از بازدید رایگان از ساختمان توسط مجربترین استادکاران ما و کسب اطلاعات کافی برای کاهش هزینه ی نقاشی ساختمانتان در صورت تمایل نقاشی ساختمانتان را به ما بسپارید . گروه ساختمانی نقاشی لوکس با شعار کسب درآمد حلال و احترام به حقوق مشتریانش در تمام ساعات روز آماده ی خدمات رسانی به شما می باشد .

کدام بهتر است کاغذ دیواری یا رنگ

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

قیمت نقاشی ساختمان در بوعلی

تعیین قیمت ثابت برای نقاشی ساختمان کاری مشکل و تقریباً غیر ممکن است مگر اینکه تمام نکات در زمینه ی تعییین قیمت در نظر گرفته شده و براورد شود .در زیر چند نکته ی مهم در رابطه با تعیین قیمت اشاره می کنیم :

 1. نوع کار درخواستی از درجه یک تا سه
 2. نوع رنگ انتخابی و قیمت آن
 3. زمان مورد نیاز برای انجام کار
 4. لوازم مورد نیاز برای اجرای کار
 5. سبک انتخابی مدرن یا سنتی
 6. میزان زیر کاری مورد نیاز برای کار
 7. کار روی دیوار رنگ شده یا گچی یا سیمانی و … باشد در میزان قیمت موثر است
 8. کار با چه نوع ابزاری باشد برای مثال قلمو یا غلطک
 9. میزان خرابی کار
 10. قیمت در ساختمان نوع ساز با ساختمان های رنگ شده متفاوت است

بعد از تمام نکات گفته شده و قیمت ثابتی که در صفحه ی قیمت ها ذکر شده قیمت نهایی پس از توافق دو طرفه مابین شرکت و مشتری تعیین می شود .

ارزان ترین و با کیفیت ترین نقاشی ساختمان را از ما بخواهید .

 

لینک های مفید:
نقاشی ساختمان با پمپ

 
نقاشی ساختمان در تهرانپارس ، حکیمیه

انواع رنگ های کنیتکس

 • کنیتکس روغنی
 • کنیتکس پلاستیک
 • کنیتکس اکرولیک

مشخصات رنگ کنیتکس روغنی

رنگ های کنیتکس روغنی با حلال بنزین تولید شده و فقط تا هنگام خشک شدن باید مراقب بود که دیوار دچار حریق نشود اماپس از خشک شدن دیگر خطری وجود ندارد این نوع از کنیتکس بسیار مقاوم بوده و کاملاً ضد آب می باشند و از نمای بسیار زیبایی برخوردارند .

مشخصات رنگ کنیتکس پلاستیک

رنگ های کنیتکس پلاستیک با حلال آب ،برعکس رنگ های کنیتکس روغنی ضد آب نیست و بهتر است برای نقاطی که در معرض رطوبت و آب است به هیچ عنوان استفاده نشود از مزایای این رنگ می توان به خشک شدن سریع آن اشاره کرد البته قابل ذکر است مقاومت بالا در برابر ضربه – ارتجاعی بودن و ضد حریق بودن از مزایای این رنگ است .

مشخصات رنگ کنیتکس اکرولیک

رنگ های کنیتکس اکرولیک مانند خود رنگ اکرولیک مشخصاتی مابین رنگ های کنیتکس روغنی و پلاستیک دارند حلال این رنگ ها آب بوده و با سرعت خشک شدن بالا و همچنین قابل شستشو بودن این رنگ آن را حتی برای نمای ساختمان نیز مناسب کرده است همچنین استفاده در داخل ساختمان نیز به راحتی امکان پذیر است و ممانعتی ندارد .

این رنگ ها قابل اجرا برروی هر نوع سطوحی می باشد و در رنگ بندی بسیار متنوع موجود هستند .

نقاشی ساختمان با طرح چرم