خدمات نقاشی ساختمان در ساری

شرکت ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی رنگ آمیزی و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی در اکثر شهر ها دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .

نقاشی ساختمان در ساری

در نقاشی ساختمان به جنس رنگ توجه فرمایید و رنگی مناسب با شرایط مکان مورد نظرتان را انتخاب کنید رنگ ها در دو دسته ی کلی رنگ های ضد آب ، قابل شستشو و رنگ های غیر قابل شستشو تقسیم شده اند این رنگ ها در جنس های بسیار وسیعی موجود بوده و برخی از آنها بدون بافت و برخی بافت دار ریز یا درشت هستند از پر استفاده ترین رنگ ها رنگ های اکریلیک و روغنی و رنگ های پلاستیک هستند رنگ های روغنی و اکریلیک از دسته ی رنگ های ضد آب و رنگ پلاستیک از دسته ی رنگ های غیر قابل شستشو می باشند .

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

رنگ های کنیتکس ، بلکا ، مولتی کالر از مواد سلولوزی و بافت دار تولید شده اند که به علت طرح های متفاوت مورد توجه قرار می گیرند همچنین رنگ های کنیتکس روغنی در برابر رطوبت بسیار مقاومند .

یکی دیگر از موضوعات مورد توجه در نقاشی ساختمان انتخاب تن رنگ مناسب است رنگ ها از نظر روانشناسی به دسته های متفاوتی تقسیم شده اند و هر رنگ می تواند حس های خاصی به افراد القاء کند رنگ های گرم مانند رنگ قرمز موجب ایجاد حس صمیمیت افراد حاضر شده و برای مکان هایی مانند اتاق پذیرایی و سالن غذاخوری بسیار مناسب هستند ولی رنگ های سرد مانند رنگ آبی موجب آرامش روحی و استراحتی لذت بخش می شود مانند اتاق خواب و نشیمن و اما رنگ های خنثی که می توانند در ترکیب با رنگ های گرم یا سرد حس هایی جذاب ایجاد کند .

قیمت نقاشی ساختمان در ساری

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

 

لینک های مفید:
قیمت اجرای رنگ پلی یورتان

 

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این شرکت با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

 

زمانبندی کار نقاشی ساختمان

زمانبندی در کار بسیار اهمیت دارد چون برخی مشتریان زمان محدودی وقت برای تکمیل کار نقاشی ساختمانشان دارند شرکت ساختمانی ما با احترام به حقوق مشتریان تلاش می کند کار درخواستی شما را در زمان مورد توافق تکمیل کند اما باید در نظر داشته باشید که اجرای برخی از رنگ ها و دیوار پوش های مورد نظر شما به زمان مناسب برای خشک شدن نیاز دارند .

اگر زمان مورد نیاز به آن ها داده نشود کیفیت نهایی کار را پایان می آورد پس در صورتی که استادکار ما به شما اعلام کرد کار درخواستی شما در زمان محدود امکان پذیر نیست به ما اعتماد کنید و از راهنمایی های استادکار در زمینه ی چگونگی سرعت بخشیدن به کار استفاده فرمایید چون برای ما حفظ مشتریان بسیار حائز اهمیت است .

انواع تعمیرات جزئی و کلی ساختمان در این شرکت با قیمت مناسب و اسرع وقت اجرا خواهد شد .