گروه ساختمانی نقاشی لوکس با سابقه ای طولانی در زمینه ی نقاشی ساختمان و تعمیرات ساختمان توانسته با نمونه کارهای اجرایی درجه یک سابقه ای درخشان از خود بر جای بگذارد . ما با احترام به حقوق و رفاه مشتریان شعبه های متعددی در اکثر شهر ها دایر کرده و با کارهای اجرایی تضمین شده آماده ی خدمات رسانی به شما هستیم .

 

انواع رنگ های ساختمانی

رنگ روغنی : قابل شستشو – سرعت خشک شدن بسیار کند – حلال بنزین – با بوی نامطبوع

  • رنگ روغنی براق : قابل شستشو ی بالا – عیوب دیوار را به علت انعکاس نور کاملاً نمایان می کند
  • رنگ روغنی مات : قابلیت شستشوی کمتر – مناسب برای رنگ آمیزی تمام نقاط داخلی ساختمان – بدون انعکاس نور
  • رنگ روغنی نیمه مات : قابلیت شستشوی متوسط – کیفیت مابین رنگ روغنی براق و مات – قابل استفاده در تمام نقاط داخلی ساختمان

رنگ پلاستیک : غیر قابل شستشو – سرعت خشک شدن سریع – حلال آب – بدون بو

  • نیم پلاستیک : کیفیت پایین
  • تمام پلاستیک : کیفیت متوسط در حدی که می توان روی دیوار را در صورت کثیف شدن دستمال نمناک کشید

رنگ اکریلیک : قابل شستشو – انواع با کیفیت بسیار گرانقیمت – سرعت خشک شدن سریع – بدون بو – تأیید شده سازمان بهداشت جهانی

 

لینک های مفید:
اجرای سیلر کیلر (تضمینی)

 

نقاشی ساختمان با رنگ های اکریلیک

رنگ های اکریلیک از انواع رنگ های دوستدار محیط زیست بوده و به علت تولید نکردن گازهای سمی آسیبی به محیط زیست وارد نمی کنند این رنگ ها با حلال آب بوی نامطبوع نداشته پس آزاری به ساکنین نمی رساند .

رنگ های اکریلیک ضد آب و قابل شستشو هستند ولی برعکس رنگ های روغنی سرعت خشک شدن بالاتری دارند ،کیفیت مناسبی داشته و قابل اجرا در تمام نقاط داخلی و خارجی منزل هستند.

رنگ های اکریلیک در متنوع ترین تن رنگی در رنگ آمیزی ساختمان مورد استفاده قرار گرفته و در ایجاد دکوراسیون بی نقص به شما کمک می کنند اما در نظر داشته باشید که برند در رنگ های اکریلیک بسیار حائز اهمیت است چون رنگ های بی کیفیت اکریلیک به هیچ وجه کیفیت لازم را نداشته و قابل شستشو نیستند پس دقت در خرید رنگ های اکریلیک درجه یک رنگ آمیزی ساختمان شما را بی نقص ارائه خواهد کرد .

قیمت نقاشی ساختمان در کلیبر

قیمت در نقاشی ساختمان امسال با گران شدن رنگ و ملزومات نمی تواند قیمت ثابتی باشد ولی ما همچنان با تلاش فراوان سعی کرده ایم کارهای اجرایی را با قیمت های منصفانه و تضمین شده اجرا کنیم در ضمن قابل ذکر است که در بیشتر موارد قیمت نقاشی ساختمان توافقی و بسته به کیفیت ساختمان متفاوت است .

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

در صورت تمایل به رنگ آمیزی ساختمان بدون نگرانی از هزینه ی نقاشی ساختمانتان با ما تماس بگیرید تا استادکاران این شرکت پس از بازدید راهنمایی های لازم جهت کاهش قیمت و افزایش کیفیت کار را به شما بدهند سپس با اطلاعات کامل و کافی اقدام به رنگ آمیزی ساختمان خود نمایید .

کارهای اجرایی توسط این شرکت با ضمانت شش تا دو ساله خواهد بود .

 

زمانبندی کار نقاشی ساختمان

زمانبندی در کار بسیار اهمیت دارد چون برخی مشتریان زمان محدودی وقت برای تکمیل کار نقاشی ساختمانشان دارند شرکت ساختمانی ما با احترام به حقوق مشتریان تلاش می کند کار درخواستی شما را در زمان مورد توافق تکمیل کند .

اما باید در نظر داشته باشید که اجرای برخی از رنگ ها و دیوار پوش های مورد نظر شما به زمان مناسب برای خشک شدن نیاز دارند و اگر زمان مورد نیاز به آن ها داده نشود کیفیت نهایی کار را پایان می آورد پس در صورتی که استادکار ما به شما اعلام کرد کار درخواستی شما در زمان محدود امکان پذیر نیست به ما اعتماد کنید و از راهنمایی های استادکار در زمینه ی چگونگی سرعت بخشیدن به کار استفاده فرمایید چون برای ما حفظ مشتریان بسیار حائز اهمیت است .