نقاشی ساختمان مدرن در تهران با استادکاران با تجربه و دوره دیده با کارت مهارتی برترین کارهای نقاشی ساختمان را با کیفیت درجه یک و علم روز دنیا با مواد و ابزار درجه یک برایتان اجرا می نمایند .

انواع نقاشی ساختمان اجرایی در این شرکت با طرح های سنتی و مدرن و استفاده از ابزار ها به صورت نقاشی ساختمان سه بعدی و طرح های زیبا مانند پتینه – کار با شابلون – طرح های ترک – چرم – سنگ – چوب

نقاشی ساختمان با انواع رنگ ها نیاز به زمان مناسب دارد مثلاً کار با رنگ روغنی براق نیاز به زمان بیشتری برای خشک شدن دارد و اگر رنگ به طور کامل خشک نشود کیفیت رنگ نهایی قابل قبول نخواهد بود پس اگر برای انجام نقاشی ساختمان زمان کوتاهی می توانید صرف کنید پس حتماً با استادکاران ما مشورت کنید تا آنها در عین صداقت شما را راهنمایی کنند تا از رنگ و موادی استفاده شود که هم کیفیت مورد نظر شما را داشته باشد و هم در زمان محدود قابل اجرا باشد .

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

قیمت نقاشی ساختمان مدرن در تهران

تعیین قیمت ثابت برای نقاشی ساختمان کاری مشکل و تقریباً غیر ممکن است مگر اینکه تمام نکات در زمینه ی تعییین قیمت در نظر گرفته شده و براورد شود .در زیر چند نکته ی مهم در رابطه با تعیین قیمت اشاره می کنیم :

  1. نوع کار درخواستی از درجه یک تا سه
  2. نوع رنگ انتخابی و قیمت آن
  3. زمان مورد نیاز برای انجام کار
  4. لوازم مورد نیاز برای اجرای کار
  5. سبک انتخابی مدرن یا سنتی
  6. میزان زیر کاری مورد نیاز برای کار
  7. کار روی دیوار رنگ شده یا گچی یا سیمانی و … باشد در میزان قیمت موثر است
  8. کار با چه نوع ابزاری باشد برای مثال قلمو یا غلطک
  9. میزان خرابی کار
  10. قیمت در ساختمان نوع ساز با ساختمان های رنگ شده متفاوت است

بعد از تمام نکات گفته شده و قیمت ثابتی که در صفحه ی قیمت ها ذکر شده قیمت نهایی پس از توافق دو طرفه مابین شرکت و مشتری تعیین می شود .

 

لینک های مفید:
نقاشی ساختمان با پمپ

 

بهترین نقاشی ساختمان

اجرای بهترین نقاشی ساختمان شاید به نظر مشکل باشد اما در واقع انتخاب رنگ مناسب با جنس مناسب برای هر نقطه از ساختمان می تواند بهترین نقاشی ساختمان را برایتان به همراه داشته باشد. برای مثال در رنگ آمیزی نمای ساختمان باید به چندین نکته توجه کرد چون رنگ های نمای ساختمان در چند دسته تولید شده اند و باید برای داشتن بهترین رنگ آمیزی نما به این نکته مهم دقت شود که ساختمان در چه منطقه ی آب و هوایی قرار دارد ،خیلی گرم یا خیلی سرد با بارش کم یا زیاد و همچنین توجه به میزان آلودگی هوا نیز می تواند در انتخاب مناسب ترین رنگ نمای ساختمان مثمر ثمر باشد.

رنگ ها و پوشش های ساختمانی در دو گروه کلی رنگ های معمولی و رنگ های بافت دار تولید و عرضه می شوند .انواع رنگ های معمولی مانند رنگ روغنی ، پلاستیک و اکریلیک ،به طور گسترده در نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و چون بافتی یکنواخت داشته و ایجاد طرح نمی کنند به این رنگ ها ،رنگ های معمولی می گویند. اما پوشش هایی که در روی سطح ایجاد طرح می کنند مانند رنگ کنیتکس ،مولتی کالر ، بلکا و … از دسته پوشش های بافت دار در نقاشی ساختمان محسوب می شوند که جایگزین بسیار جذاب و ارزان قیمتی برای انواع کاغذ دیواری ها هستند .با کسب اطلاعات کافی بهترین رنگ آمیزی در نقاشی ساختمان داشته باشید.