نقاشی ساختمان در آبعلی توسط گروه ساختمانی نقاشی ساختمان سال هاست که در حال اجرا است و ده ها کار اجرایی با کیفیت ممتاز در این منطقه توسط استادکاران این گروه ساختمانی اجرا شده است .

نقاشی ساختمان در این گروه ساختمانی با قرار داد رسمی بین این گروه و مشتری با شرایط خاص :

  1. پس از بازدید رایگان تعیین قیمت با توجه به چند نکته : نوع رنگ درخواستی – میزان زمان و ابزار مورد نیاز – انتخاب رنگ با توجه به هزینه ای که مشتری می تواند پرداخت کند
  2. اجرای کار در زمان مشخص و طبق برنامه
  3. استفاده از برند رنگ درخواستی
  4. ضمانت کار اجرایی

 

لینک های مفید:
قیمت نقاشی ساختمان 1401

 

چگونه بهترین نقاشی ساختمان را داشته باشیم ؟

نقاشی ساختمان از پرطرفدار ترین متد در زیباسازی منازل مسکونی ،اداری و تجاری است اما چکونه بهترین نقاشی ساختمان را داشته باشیم؟برای پاسخ به این سؤال لازم است برخی نکات را مد نظر دهیم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت .

در انجام نقاشی ساختمان اگر بهترین کیفیت را خواستار باشید باید از رنگ های مناسب برای هر  قسمت استفاده شود برای مثال از رنگ پلاستیک فقط در سقف ها البته به غیر از سقف آشپزخانه و سرویس بهداشتی و از رنگ ضد آب برای نقاط پررفت و آمد مانند سالن ها و آشپزخانه که بیشتر در معرض کثیفی هستند و نیاز به شستشو دارند استفاده شود .همچنین در رنگ آمیزی نمای ساختمان بسته به شرایط آب و هوایی منطقه از رنگ های مقاوم در برابر رطوبت ، گازهای شیمیایی و نور خورشید و … استفاده شود.

استفاده از رنگ های با برند معتبر نیز در انجام نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت مؤثر است و عمر و دوام سطح رنگ شده تا حد زیادی افزایش می یابد .در این مورد باید یک استثنا هم قائل شد و آن اینکه برخی رنگ های ساختمانی از برند معروفی برخوردار نیستند اما کیفیتی قابل رقابت با رنگ های با برند معروف دارند. اما به علت کمتر شناخته شده بودن از قیمت پایین تری برخوردارند. پس فکر نکنید چون نمی توانید هزینه ی رنگ های گران قیمت را پرداخت کنید پس نمی توانید رنگ آمیزی با کیفیت داشته باشید فقط کافیست از استادکار خبره و با وجدان کمک بگیرید تا با قیمت کمتر بهترین رنگ آمیزی را داشته باشید.

 

لینک های مفید:
نقاشی ساختمان با پمپ

 

اگر مشکل مالی ندارید از استادکار بخواهید از بهترین جنس رنگ استفاده کند برای مثال رنگ های اکریلیک خارجی از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار بوده و پوشش دهی بهتری نسبت به رنگ های اکریلیک ایرانی دارند.

سپردن کار نقاشی ساختمان به استادکار خبره از دیگر نکات مهم در داشتن بهترین نقاشی ساختمان است .متأسفانه مشتریان پایین بودن قیمت را بیش از کیفیت مد نظر قرار می دهند و در اکثر موارد بعد از صرف هزینه از کار خود پشیمان می شوند پس قبل از انتخاب استادکار به سابقه و نمونه کار و همچنین نوع رنگ انتخابی دقت فرمایید.

تمامی کارهای اجرایی این گروه ساختمانی با ضمانت کیفیت ، شش تا دو سال با قیمت های منصفانه و با درجه کیفیت ممتاز ،اجرا می شود .